Lego Hobbit – musisz to mieć!

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/yourschool.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze

Krasnoludy, walki z trollami, pierścień o tajemnej mocy, wyprawa przeciwko smokowi. Brzmi to jak składniki niezbyt ambitnej bajki dla najmłodszych? A jednak historię śmiałego Hobbita Bilbo pokochało wiele milionów ludzi na świecie. W czym tkwi sekret jego sukcesu?


Klocki Lego Hobbit
Author: KlockidlaCiebie
Source: http://www.klockidlaciebie.pl
Zawsze, emocjonowała nas różnorodność charakterów bohaterów tolkienowskich powieści. Bilbo Baggins jest chyba znakomitym tego przykładem. Na pierwszych kartach opowieści jest niewychylającym nosa z Bag End Hobbitem i...tchórzem. Jego dalsze losy powodują, iż w Bilbo zachodzi przemiana, fascynuje nas ta postać! Szczególnie mały Hobbit zafascynował firmę Lego, za której pośrednictwem możemy przenieść się w krainę Śródziemia.

Sporo rodziców narzeka, że ich dzieci spędzają długie godziny na bezmyślnym marnowaniu czasu przed monitorem.

Taka problematyka jest dla niektórych osób dosyć kontrowersyjna. Jeżeli chcesz poznać inne recenzje na analizowane tutaj zagadnienie, to poznaj więcej opinii na ten temat (https://www.scootive.pl/above-scooters).

Lecz wystarczy się rozejrzeć by zauważyć, iż można również spotkać gry mające wpływ na rozwój wyobraźni, analitycznego myślenia czy umiejętności podejmowania szybkich, acz trafnych decyzji. Ta gra to Lego Hobbit, w której Bilbo pomaga krasnoludom w odzyskaniu ich królestwa. Jeśli jesteście ciekawi, jak może tego dokonać, kto stanie mu na przeszkodzie i jakie kłopoty go czekają podczas tej przygody to zapraszamy do gry. Zwłaszcza, że akcja toczy się w szybkim tempie, niepozwalającym sobie na jakiekolwiek przestoje - częste zmiany scenerii skutecznie angażują w to co się dzieje na ekranie.

Dlatego jeśli aura nie motywuje nas do wyjścia z domu możemy zapomnieć o nudzie. Dzięki grze Lego Hobbit przeniesiemy się w świat fantazji, w inny świat, gdzie wszystko dzieje się według naszych pomysłów.
Klocki tymczasem, sprawią przyjemność nieco młodszych fanów tolkienowskiej sagi. Zabawa nimi rozwija wyobraźnię przestrzenną i zabiera małych podróżników w świat magii i tajemnic. Szukając zabawek dla swoich dzieci pamiętajmy, że mimo wszystko podejmujemy decyzję o ich umiejętnościach w przyszłości. W związku z tym dajmy pozwolenie dzieciom wprowadzić do naszego życia trochę bałaganu w postaci klocków na dywanie.


Klocki mają za zadanie pomóc naszym dzieciom w poznawaniu świata: w rozwijaniu zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności. Prawdą jest niestety, że zabawki, których jedyną zaletą jest to, iż są ładne w nadchodzących dniach wylądują w kącie.