Zbliża się termin Twojego porodu? Musisz zacząć kompletowanie wyprawki dla malucha!

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/yourschool.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze

Ciąża to z pewnością jeden z najfajniejszych okresów w życiu właściwie każdej kobiety. Jeżeli Ty także oczekujesz swego pierwszego malucha, powinnaś zacząć zastanawiać się nad kupnem najpotrzebniejszych akcesoriów już teraz - jeżeli zabierzesz się za to wystarczająco wcześnie, wtedy tuż przed samym rozwiązaniem będziesz miała spokojniejszą głowę, a równocześnie czas po porodzie będziesz mogła zupełnie poświęcić swemu dziecku i przeznaczyć na relaks.


Łóżeczko i akcesoria


Na początku bez wątpienia powinnaś kupić łóżeczko dla malucha - zwykle młode mamy mocno korci, aby spać z pociechą w jednym łóżku, jednak mimo to niemowlak musi mieć swoje łóżeczko, w którym będzie spał chociażby w trakcie dnia, kiedy Ty będziesz zajmowała się innymi kwestiami. Jeśli już zdecydujesz się na zakup łóżeczka, wówczas musi zainteresować Cię również pościel niemowlęca - musi być wykonana z najwyższej jakości bawełny, tak żeby była całkowicie bezpieczna i miękka dla Twego dziecka - najlepsza pościel dla niemowląt.

Czy w kontekście omawianego w tym artykule tematu znajdujesz wyczerpujące odpowiedzi? Jeżeli nie, to podobne porady zobacz w serwisie (podologmarcinkowska.pl/), który znajduje się tutaj.

Pościel niemowlęca niewątpliwie jest czymś, na czym nie warto oszczędzać, jednakże musisz od razu kupić parę kompletów - małe dzieciaki niestety szybko wszystko brudzą, zatem będziesz musiała zmieniać taką pościel o wiele częściej niż własną.


marina - sklep
Author: Graham C99
Source: http://www.flickr.com


Ubranka dla dzieci


serwis
Author: Lothar Spurzem
Source: http://commons.wikimedia.org


Właściwie każda mama zwykle szaleje na punkcie małych ubrań dla niemowląt - jeśli Tobie także się to zdarzyło, wtedy oczywiście musisz wziąć duży oddech.


Niemowlaki rosną niesamowicie szybko, zatem może okazać się, że niektórych ubrań nawet nie zdążycie założyć. Niezłym pomysłem z pewnością będzie wymienianie się ubraniami dla niemowlaków z innymi mamami.