Jak wybrać najlepsze łożeczko dla malucha?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/yourschool.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze

W swoim łóżku maluch spędza mnóstwo czasu - nie tylko śpi, ale również ćwiczy obroty, siada i nierzadko energetycznie skacze. Dlatego tak ważny jest Wybór właściwego łóżeczka. Na co należy zwrócić uwagę podczas zakupów?


Po pierwsze musimy przyjrzeć się wykonaniu.
nowe mieszkania
Source: pixabay.com


Łóżeczko dla dziecka musi być stabilne, tak aby nie trzeszczało i nie zarwało się, nawet jeżeli malec będzie skakał. Taki mebelek powinien być także starannie wykończony - precyzyjnie wyszlifowany, a wszelkie śruby, zaślepki i tym podobne muszą być niedostępne dla dziecka. Poza tym farba jaką pomalowano łóżeczko powinna być bezpieczna dla zdrowia dziecka.

Pragniemy Cię zaprosić do następnej pasjonującej strony - kontynuuj wyszukiwanie (https://www.terapia-logopedyczna.pl/) bez ograniczeń, aby mieć możliwość zapoznania się z innymi postami na ten temat.

Szczebelki powinni być blisko siebie, ale na tyle daleko, by nie utknęła w nich rączka bądź nóżka. Warto także dowiedzieć się czy część szczebelków możemy zdjąć, gdy malec podrośnie, tak aby mógł sam wyjść z łóżka, dzięki czemu mebelek posłuży na lata. Niezwykle ważne jest również regulowanie - najczęściej łóżeczko można ustawić w 3 poziomach. Najwyżej ustawione dno będzie wygodne w obsłudze noworodka, kiedy często trzeba się pochylać. Gdy maluch zacznie sam wstawać, raczkować czy siadać, zdecydowanie dno powinno być ustawione nisko, tak aby dziecko nie wypadło i nie mogło wydostać się samo z łóżeczka.


Łożeczka dziecięce odsyłam do tej strony to niezwykle szeroka oferta, dlatego warto przyjrzeć się tym aspektom i wybrać takie, które będzie bezpieczne dla malca i zapewni spokojny sen.


Każde dziecko lubi SPAć nie tylko w nocy, ale również w ciągu dnia. Kiedy maluch jest zmęczony harcami staje się marudny, rozwiązaniem jest jedynie upragniona drzemka.Niestety nie każde dziecko jest tak skłonne do tego, aby po prostu położyć się i zasnąć, to szczególnie trudne gdy jest jasno. Doskonałym rozwiązaniem okazują się hamaki dziecięce - całkiem pomocna strona.

Kliknij ten link, a przekonasz się, że znajdujące się tam wpisy ze strony zaciekawią te osoby, które zaabsorbowane są analizowaną w tym miejscu kwestią.

Hamak z materiału układa się w taki sposób, że miło otula malucha, a delikatne huśtanie stopniowo wprowadza w upragnioną drzemkę.