Uniwersalne zabawki dla dzieci, które nie tylko bawią ale i nauczają.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/yourschool.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze

Nie od dziś rozumie się przez się, iż każdy opiekun, chce, jak najlepiej dla swojej pociechy. Otulone miłością, serdecznością, troską, dobrym słowem. Każdego dnia z wielkim zainteresowaniem przypatrują się wszystkiemu wokół, a ciekawość staje się wręcz spora i spora. Nadchodzi taki czas, że dziecko rozpoczyna formować pierwsze kroki, wypowiadać pierwsze słowa.
Dzieci w przedszkolu
Author: Russell Stringfield
Source: http://www.flickr.com
Wykazuje zaintrygowanie wszelkimi rzeczami, dźwiękami. Jest jak wulkan energii, uczuć, ciekawości, ze sporą ilością pytań na sekundę. Każda minuta spędzona z dzieckiem buduje silną więź psychiczną. Wskazane jest, wobec tego każdy wolny czas poświęcony dziecku zaaranżować pożytecznie. Wspólne czytanie, gry z dzieckiem posiadają nadzwyczaj pozytywny kaliber na jego rozwój. Zobacz więcej: link.

Książki dla dzieci, stworzone z myślą o dzieciach, mogą zaciekawić, pobudzić do indywidualnego myślenia a także działania. Wystarczy wybrać właściwie do lat dziecka. Nieraz wielkim zmartwieniem dla kupującego jest wybór prezentu dla parolatka? Kolejny samochodzik? Następna lalka? W takich chwilach należy mocno przemyśleć. Puzzle Trefl, nie tylko nasycą oczy rozróżniając wszelkie barwy, kształty, również formują zdolności ręczne, pogłębiają jak i rozbudzają imaginacje.

Rynek będzie zapełniony wszelkimi zabawkami, akcesoriami, asortymentami dziecięcym służącymi do gry a także edukacji. Jednak puzzle Trefl na stale wpisały się do kanonu zabawek – i póki co nie wyjdą z mody. Również bardzo popularnym podarkiem, równie popularnym jak puzzle są książki dla dzieci.
puzzle
Source: flickr.com
Będzie to jeden z najlepszych prezentów, jaki powinno się ofiarować dziecku, ponieważ od najmłodszych lat dziecko oswaja się z książką. Początkowo zaczyna się nią bawić, co dość często zmierza do zniszczenia jej, jednak nie należy się tym zbytnio przejmować – przecież to dziecko. Tymczasem razem z dorastaniem, dziecko jakie od najmłodszych lat miało styczność z książką, zaczyna zauważać jej inne atuty. Dodatkowo nieświadomie dziecko przerzucają strony książki zaczyna zauważać poszczególne litery (dzieci są wzrokowcami) co w późniejszym okresie jego życia, zaowocuje łatwiejszym przyswajaniem wiedzy.