W co ubrać niemowlaczka zimą na wyjście na dwór?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/yourschool.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze

W jaki sposób odziewać dzidziusia zimą? W tym okresie także powinniśmy spacerować z potomkiem - codzienny spacer zalecany jest przez cały rok, też podczas niepogody.


Aby maleństwo nie zmarzło, powinniśmy je należycie przyodziać.


Oto zasady odziewania bobasa zimą: uzupełnimy zimą wyprawkę dla dzidziusia Jeżeli dziecko urodziło się jesienią czy zimą zatroszcz się o odpowiednią wyprawkę, jaka pozwoli odbywać przechadzki. Codzienny spacerek z oseskiem jest to inwestycja w zdrowie maluszka, której nie możesz przecenić. Regularne spacery budują odporność dzidziusia, dotleniają system, wspierają rozwój berbecia. Niemowlę, które systematycznie spaceruje, lepiej śpi, ma lepszy apetyt i o wiele mniejszą skłonność do infekcji. Przechadzać się musimy również podczas śniegu, deszczu bądź chłodu. Wyjątki od tej zasady są nieliczne - to chłód przekraczający -10˚C, ulewa, zadymka, silny wiatr. Jeśli pada, trzeba po prostu zabezpieczyć folią i zadbać o należyte ubranie lonsdale kurtki oseska, dla przykładu można włożyć niemowlęciu sweterek niemowlęcy .


niemowlak
Author: Trevor Leyenhorst
Source: http://www.flickr.com
Jak przyodziać niemowlę zimą: spacerek z oseskiem. Nie oznacza to jednak, iż zimą maleństwo musi być szczelnie okutane (sweterki dla niemowląt). Przegrzewanie dziecka zimą, zatem zbyt grube ubieranie jest to częsty kłopot, doprowadzający do przeziębień a także powstawania potówek.


Niemowlę, jakiemu jest nadto gorąco, odczuwa dokuczliwość w czasie spaceru, a jedynym sposobem na oznajmienie tego jest płacz. Spaceruj z dzidziusiem przez dwie godziny dziennie, najlepiej przed południem. Gdy idzie o odzież spodnią, najlepsze będą ubrania ekologiczne.