prezent

Najnowsze

apartamentowiec
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska
Plac zabaw na pewno jest doskonałym miejscem spędzania wolnego czasu, szczególnie jeśli mamy parę lat. Maluchy potrafią spędzać tam wiele godzin bawiąc się z rówieśnikami.
prezent
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Dzień Mamy to okazja, jaką powinniśmy świętować w każdym roku, bowiem mama jest najistotniejszą osobą w naszym życiu. To ona nas wychowała, wszczepiając w nas pozytywne wartości oraz sprawiła, iż staliśmy się dobrymi ludźmi. Dlatego gdy zbliża się jej święto, dobrze jest poszukać wyjątkowego upominku, który wywoła na jej twarzy niekłamany uśmiech.
różowe buty dziecięce
Author: amboo who?
Source: http://www.flickr.com
Znacznym powodzeniem cieszy się teraz wysokiej jakości obuwie dla dzieci, które producent dostarcza sukcesywnie do różnych sklepów. Rodzice szczegółowo sprawdzają materiały, z jakich wykonano obuwie dla ich pociech.
maskotka
Author: Panasonic Polska sp. z o.o.
Każde dziecko ma taki czas w swym rozwoju, gdy wybiera sobie pluszaka i staje się on jego najlepszym przyjacielem.


Z pewnością każdy z nas pamięta swego ukochanego pluszaka z czasów dzieciństwa.
mózg
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wielu rodziców boryka się z kłopotliwymi dylematami, jakie zabawki kupować, aby uczyły one oseska? Czym zająć dziecko, gdy nie posiadamy dużo czasu na wspólną zabawę? Odpowiedzi odszukać można w tradycyjnych zabawkach, jakie są udoskonalane.


Z pewnością wielu z nas pamięta tradycyjne konie na biegunach.
lego galaxy squad
Author: John Moffatt
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o prezenty dla maluchów to bywa, że mamy problem. Rzeczywistość jest taka, że dzieci ciągle są obsypywane prezentami przez rodzinę, która przyjdzie na kawę w niedziele, przez znajome, które przyjeżdżają bardzo rzadko i przez wszystkie przyszywane ciotki i przyszywanych wujków. W sumie rodzice nie muszą sami wydawać pieniędzy na zabawki dla dziecka. Jednak mogą w pewien sposób nakierować wszystkich darczyńców na to, by nie kupowali dziecku aż tylu pierdółek, bo wiemy, że dziecko i tak nie będzie się tym wszystkim bawić.
zabawki littlest pet shop
Author: KENPEI
Każde dziecko ma swoje ulubione zabawki. Często są to bohaterowie z bajek, czasopism. Wybór zabawki w dzisiejszych czasach jest skomplikowany.

Pages

Subscribe to RSS - prezent