prezent

Najnowsze

opiekun
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Trzy miesiące życia dziecka są to najbardziej istotne chwile w życiu młodych rodziców. Pierwsze spojrzenie i pierwszy płacz czy też dotyk małych paluszków lub uśmiech. Są to chwile, które trzeba uwiecznić.
lego galaxy squad
Author: John Moffatt
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o prezenty dla dzieci to bywa, że mamy problem. Prawda jest taka, że dzieci ciągle są obdarowywane prezentami przez rodzinę, która wpadnie na kawę w niedziele, przez znajomych, którzy przyjeżdżają bardzo rzadko i przez każdą przyszywaną ciotkę i wujka. W sumie rodzice nie muszą kupować dziecku zabawek. Ale mogą w pewien sposób nakierować wszystkich darczyńców na to, by darowali sobie kupowanie dziecku zabawek, bo wiemy, że dziecko i tak nie będzie się tym wszystkim bawić.
ubrania dla małego dziecka
Author: Kevin Stanchfield
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas staje kiedyś przed nieodzownością kupna atrakcyjnego prezentu dla najmłodszego przedstawiciela naszej rodziny. Dobrze wiemy, że jest to wyzwanie względnie skomplikowane, bowiem w szeregu przypadków nie posiadamy najmniejszego pomysłu, jakim sposobem możemy tego dokonać. Współcześnie w sklepach z zabawkami zdołamy odnaleźć niezmiernie wiele produktów, niemniej natomiast nie wszystkie z nich są warte naszej uwagi.
SPA
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Sesje ciążowe, noworodkowe oraz rodzinne są podstawową ofertą posiadacza studia dziecięcej fotografii. Spółkę taką można prowadzić samemu. Jeśli jedynie fotograf zdobędzie zaufanie opiekunów, nie będzie na pewno narzekał na brak zleceń.
Menu zdrowego dziecka
Author: Holle
Source: Holle
Dzieci uwielbiają się bawić. Przypomina to zwykle naśladowanie dorosłych w ich zwyczajnych zadaniach.


Nie tylko dziewczynki chcą bawić się w dom. To stereotyp, że jest jakiś podział na lalki i autka.
apartamentowiec
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska
Plac zabaw z pewnością jest doskonałym miejscem na spędzenie wolnego czasu, szczególnie jeżeli mamy parę lat. Maluchy potrafią spędzić tam wiele godzin bawiąc się z rówieśnikami.
kot oglądający tv
Author: JKehoe_Photos
Source: http://www.flickr.com
Święta Bożonarodzeniowe to okazjonalne wydarzenie w sporej części polskich domów. Szykowania rozpoczynają się najczęściej już na kilka tygodni przed 24 grudnia, jednak klimat świąteczny zaczyna się zdecydowanie wcześniej.

Pages

Subscribe to RSS - prezent