prezent

Najnowsze

kot oglądający tv
Author: JKehoe_Photos
Source: http://www.flickr.com
Święta to wyjątkowe wydarzenie w większości polskich domów. Przygotowania zaczynają się w większości wypadków już na parę tygodni przed 24 grudnia, jednak klimat świąteczny rozpoczyna się o wiele wcześniej.
czapki dziecięce
Author: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Source: http://www.flickr.com
To czy ją wkładać oraz kiedy, wywołuje najczęściej mnóstwo emocji – w szczególności pośród naszych babuń. Zdarza się, że sugerują, by malec nosił ją nawet w ciepłym mieszkaniu!
mózg
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wielu rodziców boryka się z kłopotliwymi dylematami, jakie zabawki kupować, aby rozwijały one dziecko? Czym zająć malucha, gdy nie posiadamy wiele czasu na wspólną zabawę? Odpowiedzi poszukać można w tradycyjnych zabawkach, jakie są udoskonalane.


Na pewno wielu z nas pamięta niezniszczalne koniki na biegunach.
prezent
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Dzień Mamy to okazja, jaką powinniśmy obchodzić w każdym roku, bowiem mama to najważniejsza osoba w naszym życiu. To ona nas wychowała, wszczepiając w nas dodatnie wartości oraz spowodowała, iż staliśmy się dobrymi ludźmi. Dlatego gdy zbliża się jej święto, warto jest znaleźć niezwykły prezent, który wywoła na jej twarzy niekłamany uśmiech.
zabawki littlest pet shop
Author: KENPEI
Większość dzieci ma swoje ulubione zabawki. Często są to bohaterowie z filmów, czasopism. Wybór zabawki w dzisiejszych czasach jest skomplikowany.
różowe buty dziecięce
Author: amboo who?
Source: http://www.flickr.com
Dużym powodzeniem cieszy się teraz wysokiej jakości obuwie dla dzieci, co producent dostarcza w sposób bieżący do różnych sklepów. Rodzice dokładnie sprawdzają materiały, z czego przygotowano obuwie dla ich maluchów.
lego galaxy squad
Author: John Moffatt
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o prezenty dla maluchów to często mamy problem. Prawda jest taka, że dzieci ciągle są obsypywane niespodziankami przez rodzinę, która wpadnie na kawę w niedziele, przez znajomych, którzy przyjeżdżają raz na ruski rok i przez każdą przyszywaną ciotkę i wujka. Wychodzi na to, że rodzice nie muszą sami wydawać pieniędzy na zabawki dla dziecka. Jednak mogą w pewien sposób nakierować wszystkich darczyńców na to, by darowali sobie kupowanie dziecku zabawek, bo wiemy, że dziecko tym wszystkim nie da rady się bawić.

Pages

Subscribe to RSS - prezent