prezent

Najnowsze

zabawki littlest pet shop
Author: KENPEI
Każde dziecko ma swoje ulubione zabawki. Często są to bohaterowie z bajek, czasopism. Wybór zabawki w dzisiejszych czasach jest skomplikowany.
różowe buty dziecięce
Author: amboo who?
Source: http://www.flickr.com
Dużym powodzeniem cieszy się dziś znakomitej jakości obuwie dziecięce, które producent dostarcza w sposób bieżący do różnych sklepów. Rodzice dokładnie sprawdzają materiały, z czego zrobione jest obuwie dla ich malców.
czapki dziecięce
Author: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Source: http://www.flickr.com
To czy ją zakładać jak też kiedy, wywołuje najczęściej mnóstwo emocji – zwłaszcza wśród naszych babuń. Zdarza się, iż sugerują, by maluch nosił ją nawet w ciepłym mieszkaniu.
maskotka
Author: Panasonic Polska sp. z o.o.
Każde maleństwo ma taki okres w swym rozwoju, gdy wybiera sobie pluszaka i jest on od tej pory jego najlepszym przyjacielem.


Na pewno każdy z nas potrafi sobie przypomnieć swego ukochanego misia z czasów dzieciństwa.
prezent
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Dzień Mamy to okazja, jaką powinniśmy świętować każdego roku, ponieważ mama to najistotniejsza osoba w naszym życiu. To ona nas odchowała, wszczepiając w nas dodatnie wartości oraz spowodowała, że staliśmy się przyzwoitymi ludźmi. Dlatego gdy nadchodzi jej święto, dobrze jest poszukać nadzwyczajnego prezentu, który wywoła na jej twarzy prawdziwy uśmiech.
kot oglądający tv
Author: JKehoe_Photos
Source: http://www.flickr.com
Święta to wyjątkowe wydarzenie w większości polskich domów. Przygotowania zaczynają się w większości wypadków już na parę tygodni przed 24 grudnia, jednak klimat świąteczny rozpoczyna się o wiele wcześniej.
mózg
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wielu rodziców boryka się z kłopotliwymi dylematami, jakie zabawki kupować, aby rozwijały one dziecko? Czym zająć malucha, gdy nie posiadamy wiele czasu na wspólną zabawę? Odpowiedzi poszukać można w tradycyjnych zabawkach, jakie są udoskonalane.


Na pewno wielu z nas pamięta niezniszczalne koniki na biegunach.

Pages

Subscribe to RSS - prezent