prezent

Najnowsze

kot oglądający tv
Author: JKehoe_Photos
Source: http://www.flickr.com
Święta Bożonarodzeniowe to okazjonalne wydarzenie w sporej części polskich domów. Szykowania rozpoczynają się najczęściej już na kilka tygodni przed 24 grudnia, jednak klimat świąteczny zaczyna się zdecydowanie wcześniej.
czapki dziecięce
Author: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Source: http://www.flickr.com
To czy ją wkładać i kiedy, sprawia z reguły wiele emocji – w szczególności wśród naszych babuń. Bywa, że sugerują, aby smyk nosił ją nawet w ciepłym mieszkaniu!
ubrania dla małego dziecka
Author: Kevin Stanchfield
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas staje kiedyś przed nieodzownością zakupu ciekawego prezentu dla najmłodszego przedstawiciela naszej familii. Doskonale wiemy, że jest to wyzwanie obiektywnie ciężkie, bowiem często nie posiadamy jakiegokolwiek pomysłu, jakim sposobem możemy tego dokonać. Współcześnie w sklepach z zabawkami zdołamy znaleźć niebywale wiele towarów, niemniej tymczasem nie wszelkie z nich są warte naszej uwagi.
lego galaxy squad
Author: John Moffatt
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o podarki dla dzieci to często mamy kłopot. Rzeczywistość jest taka, że dzieciaki ciągle są obsypywane prezentami przez rodzinę, która wpadnie na kawę w niedziele, przez znajome, które przyjeżdżają bardzo rzadko i przez każdą przyszywaną ciotkę i wujka. Wychodzi na to, że rodzice nie muszą sami wydawać pieniędzy na zabawki dla dziecka. Jednak mogą w jakiś sposób nakierować niektórych darczyńców na to, by nie kupowali dziecku aż tylu pierdółek, bo wiemy, że dziecko tym wszystkim nie da rady się bawić.
zabawki littlest pet shop
Author: KENPEI
Każde dziecko ma swoje ukochane zabawki. Często są to postacie z bajek, gazet. Wybór zabawki w dzisiejszych czasach jest trudny.
mózg
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach sporo rodziców boryka się z trudnymi dylematami, które zabawki kupować, aby uczyły one dziecko? Czym zająć dziecko, gdy nie posiadamy wiele czasu na wspólną zabawę? Odpowiedzi odszukać możemy w tradycyjnych zabawkach, które są unowocześniane.


Na pewno wielu z nas przypomni sobie niezniszczalne konie na biegunach.
prezent
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Dzień Matki to okazja, jaką powinniśmy świętować w każdym roku, gdyż mama jest najistotniejszą osobą w naszym życiu. To ona nas odchowała, wszczepiając w nas dobre wartości i sprawiła, iż staliśmy się przyzwoitymi ludźmi. Dlatego gdy zbliża się jej święto, dobrze jest znaleźć nadzwyczajny prezent, jaki wywoła na jej twarzy niekłamany uśmiech.

Pages

Subscribe to RSS - prezent