prezent

Najnowsze

kot oglądający tv
Author: JKehoe_Photos
Source: http://www.flickr.com
Święta to unikatowe wydarzenie w sporej części polskich domów. Przygotowania rozpoczynają się w większości przypadków już na kilka tygodni przed 24 grudnia, tymczasem klimat świąteczny zaczyna się zdecydowanie wcześniej.
lego galaxy squad
Author: John Moffatt
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o podarki dla dzieci to często mamy kłopot. Rzeczywistość jest taka, że dzieciaki ciągle są obsypywane prezentami przez rodzinę, która wpadnie na kawę w niedziele, przez znajome, które przyjeżdżają bardzo rzadko i przez każdą przyszywaną ciotkę i wujka. Wychodzi na to, że rodzice nie muszą sami wydawać pieniędzy na zabawki dla dziecka. Jednak mogą w jakiś sposób nakierować niektórych darczyńców na to, by nie kupowali dziecku aż tylu pierdółek, bo wiemy, że dziecko tym wszystkim nie da rady się bawić.
zabawki littlest pet shop
Author: KENPEI
Każde dziecko ma swoje ukochane zabawki. Często są to postacie z bajek, gazet. Wybór zabawki w dzisiejszych czasach jest trudny.
czapki dziecięce
Author: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Source: http://www.flickr.com
To czy ją zakładać i kiedy, wywołuje z reguły mnóstwo emocji – szczególnie pośród naszych babuń. Zdarza się, że sugerują, ażeby maluch nosił ją nawet w cieplutkim mieszkaniu!
mózg
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach sporo rodziców boryka się z trudnymi dylematami, które zabawki kupować, aby uczyły one dziecko? Czym zająć dziecko, gdy nie posiadamy wiele czasu na wspólną zabawę? Odpowiedzi odszukać możemy w tradycyjnych zabawkach, które są unowocześniane.


Na pewno wielu z nas przypomni sobie niezniszczalne konie na biegunach.
prezent
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Dzień Matki to okazja, jaką powinniśmy świętować w każdym roku, gdyż mama jest najistotniejszą osobą w naszym życiu. To ona nas odchowała, wszczepiając w nas dobre wartości i sprawiła, iż staliśmy się przyzwoitymi ludźmi. Dlatego gdy zbliża się jej święto, dobrze jest znaleźć nadzwyczajny prezent, jaki wywoła na jej twarzy niekłamany uśmiech.
różowe buty dziecięce
Author: amboo who?
Source: http://www.flickr.com
Niesłabnącym powodzeniem cieszy się dzisiaj doskonałej jakości obuwie dla dzieci, co producent dostarcza sukcesywnie do różnych sklepów. Rodzice szczegółowo sprawdzają materiały, z czego stworzono obuwie dla ich malców.

Pages

Subscribe to RSS - prezent