czasu

Najnowsze

mózg
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wielu rodziców boryka się z kłopotliwymi dylematami, jakie zabawki kupować, aby rozwijały one dziecko? Czym zająć malucha, gdy nie posiadamy wiele czasu na wspólną zabawę? Odpowiedzi poszukać można w tradycyjnych zabawkach, jakie są udoskonalane.


Na pewno wielu z nas pamięta niezniszczalne koniki na biegunach.
lego
Author: WxMom
Source: http://www.flickr.com
Duża ilość rodziców nie może w żaden sposób powiedzieć, że narzeka na nudę w czasie wychowywania swojego dziecka. Są bowiem maluchy, które od pierwszych dni tak potrafią zająć, że niekiedy ciężko jest przy nich dać sobie radę.
materac
Author: AutoID Polska
Poprzez wiele lat, dzieciaki niewiarygodnie różnie radziły sobie wraz z nudą. Kiedy ukazała się era elektroniki, zaczęły odnajdywać zajęcie wewnątrz sprzętach typu elektronicznego, takiego typu jak choćby telewizor, czy też wszelakiego typu konsole - a tak właściwie tak było jeszcze około piętnastu lat temu, oraz tak naprawdę te konkretne zajęcia nie "usadzały" dzieci w jednym miejscu, oraz nadal wiele z nich wychodziło na dwór, by "szlajać się" wraz ze znajomymi.
apartamentowiec
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska
Plac zabaw z pewnością jest doskonałym miejscem spędzania wolnego czasu, szczególnie jeżeli mamy kilka lat. Maluchy potrafią spędzać tam długie godziny bawiąc się z równolatkami.
Subscribe to RSS - czasu