czasu

Najnowsze

mózg
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach sporo rodziców boryka się z trudnymi dylematami, które zabawki kupować, aby uczyły one dziecko? Czym zająć dziecko, gdy nie posiadamy wiele czasu na wspólną zabawę? Odpowiedzi odszukać możemy w tradycyjnych zabawkach, które są unowocześniane.


Na pewno wielu z nas przypomni sobie niezniszczalne konie na biegunach.
materac
Author: AutoID Polska
Przez sporo latek, dzieciaki niewiarygodnie różnie radziły sobie wraz z nudą. Kiedy nastała era elektroniki, zaczęły odnajdywać zajęcie wewnątrz sprzętach typu elektronicznego, takiego typu jak telewizor, czy wszelakiego rodzaju konsole - a przynajmniej tak było jeszcze około 15 latek temu, i w rzeczywistości owe zajęcia nie "sadziły" dzieciaki w miejscu, i nadal wiele spośród nich wyłaziło na dwór, by "szlajać się" wraz ze swoimi znajomymi.
apartamentowiec
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska
Plac zabaw na pewno jest doskonałym miejscem spędzania wolnego czasu, szczególnie jeśli mamy parę lat. Maluchy potrafią spędzać tam wiele godzin bawiąc się z rówieśnikami.
ręczniki
Author: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Source: http://www.flickr.com
Kwestią jasną dla każdego rodzica jest pewnik, iż Dzieciaki uwielbiają, gdy są w centrum zainteresowania od samego początku. Zazwyczaj nie ma z tym kłopotu, przecież każdy chce obejrzeć kolejnego członka rodziny i nieco się z nim pobawić.
lego
Author: WxMom
Source: http://www.flickr.com
Duża ilość rodziców nie może w żaden sposób powiedzieć, że narzeka na nudę w czasie wychowywania swojego dziecka. Są bowiem maluchy, które od pierwszych dni tak potrafią zająć, że niekiedy ciężko jest przy nich dać sobie radę.
Subscribe to RSS - czasu