rzeczy

Najnowsze

zabawki drewniane dla dzieci
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Dzieci posiadają prawo do posiadania różnego rodzaju zabawek dobrze dostosowanych do ich wieku i umiejętności intelektualnych. Wartością zabawek drewnianych jest to, iż pozostają one trwałe i mogą przechodzić na młodsze rodzeństwo, a równocześnie wolno je zachować w czystości bez większych kłopotów.
szkatułka z pozytywką
Dziewczyny bardzo lubią dostawać romantyczne prezenty. Praktycznie już od własnych szesnastych urodzin przyciągają niezwykle dużą uwagę na to, jakie upominki dostają. Natomiast głównym momentem, kiedy liczą na uzyskanie jakiegoś osobistego prezentu będą osiemnaste Urodziny.
planszówka
Author: yoppy
Source: http://www.flickr.com
Plecaczek, jest to już od wielu, wielu latek nieodłączna cząstka każdego ucznia, chodzącego do szkoły. Dlatego dokładnie wybranie tego idealnego bywa tak ważne. W obecnych czasach plecaczki już nie posiadają granic, jeśli chodzi o ich fason, czy też ilość przedmiotów, które to możemy do niego "wpakować" - bywają dużo powyżej tę rzecz, a coraz to nowi wytwórcy próbują nas skusić coraz nowszymi modelami - dodatkowo taki plecaczek bywa również doskonały na wakacje.
szlafrok chłopięcy
Author: Bartlomiej Mostek
Source: http://www.flickr.com
Czy też pamiętasz jak mógłbyś zrobić małą niespodziankę swemu kilkuletniemu synkowi? Naturalnie można by nabyć mu jakąś zabawkę, ale może już pora, aby rozpocząć go powoli odczytywać jak małego mężczyznę?


Mówi się, iż to nie szata zdobi człowieka, wszakże czy nie ma od takiej niepisanej reguły żadnych wyjątków? Oczywiście, iż są.
odzież dziecięca
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com
Odnosisz wrażenie, iż w garderobie twego maluszka panuje notoryczny nieład? Nie jesteś w stanie ekspresowo wyjąć ulubionej bluzki smyka? Gdy pewnego dnia znajdujesz jakiś ciuszek, okazuje się, że malec zdążył już z niego wyrosnąć? Pora to zmienić!
harcerz
Author: Arcadiuš
Source: http://www.flickr.com
Karmienie dziecka jest jedną z najmilszych rzeczy, jakie możemy przy nim robić, ponieważ tworzy się wtedy pomiędzy nami a dzieckiem niesamowita siła i nie będzie miało znaczenia, czy karmimy piersią czy butelką.
konkursy
Author: Racoon
Source: Racoon
Nie ma prawdopodobnie dziecka, które nie preferowałoby placów zabaw. To miejsce, w jakim każde dziecko planuje przebywać, gdyż jest tam bardzo dużo zabawy, jaką tak bardzo dzieci uwielbiają.

Pages

Subscribe to RSS - rzeczy