rzeczy

Najnowsze

planszówka
Author: yoppy
Source: http://www.flickr.com
Plecaczek, bywa to już od wielu, wielu lat nieodłączna cząstka każdego ucznia, który chodzi do szkółki. Dlatego właśnie dobranie tego najlepszego bywa tak ważne. W obecnych czasach plecaki już nie mają granic, jeżeli chodzi o temat ich fason, czy też ilość przedmiotów, które to możemy do niego "wpakować" - bywają dużo ponad tę rzecz, a coraz to nowi wytwórcy próbują nasze osoby skusić coraz nowymi modelami - na dodatek taki plecak jest też idealny na okres wakacyjny.
szlafrok chłopięcy
Author: Bartlomiej Mostek
Source: http://www.flickr.com
Czy też wiesz w jaki sposób możesz wykonać małą niespodziankę swemu kilkuletniemu synkowi? Oczywiście można by kupić mu jakąś zabawkę, lecz może już czas, żeby zacząć go powoli odczytywać jak małego mężczyznę?


Twierdzi się, iż to nie szata zdobi człowieka, wszakże czy nie ma od takiej niepisanej zasady żadnych wyjątków? Naturalnie, iż są.
harcerz
Author: Arcadiuš
Source: http://www.flickr.com
Karmienie dziecka okazuje się być jedną z najmilszych rzeczy, jakie mamy szansę przy nim robić, bo tworzy się wtedy pomiędzy nami a dzieckiem niesamowita więź i nie będzie miało znaczenia, czy karmimy piersią czy butelką.
zabawki drewniane dla dzieci
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Dzieci posiadają prawo do posiadania różnego rodzaju zabawek dobrze dostosowanych do ich wieku i umiejętności intelektualnych. Wartością zabawek drewnianych jest to, iż pozostają one trwałe i mogą przechodzić na młodsze rodzeństwo, a równocześnie wolno je zachować w czystości bez większych kłopotów.
szkatułka z pozytywką
Dziewczyny bardzo lubią dostawać romantyczne prezenty. Praktycznie już od własnych szesnastych urodzin przyciągają niezwykle dużą uwagę na to, jakie upominki dostają. Natomiast głównym momentem, kiedy liczą na uzyskanie jakiegoś osobistego prezentu będą osiemnaste Urodziny.
odzież dziecięca
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com
Odnosisz wrażenie, iż w garderobie twego maluszka panuje notoryczny nieład? Nie jesteś w stanie ekspresowo wyjąć ulubionej bluzki smyka? Gdy pewnego dnia znajdujesz jakiś ciuszek, okazuje się, że malec zdążył już z niego wyrosnąć? Pora to zmienić!
konkursy
Author: Racoon
Source: Racoon
Nie ma prawdopodobnie dziecka, które nie preferowałoby placów zabaw. To miejsce, w jakim każde dziecko planuje przebywać, gdyż jest tam bardzo dużo zabawy, jaką tak bardzo dzieci uwielbiają.

Pages

Subscribe to RSS - rzeczy