rzeczy

Najnowsze

szkatułka z pozytywką
Dziewczyny niezwykle lubią dostawać romantyczne upominki. Właściwie już od własnych szesnastych urodzin zwracają niezwykle dużą lupę na to, jakie upominki dostają. Natomiast głównym momentem, kiedy liczą na uzyskanie pewnego osobistego prezentu będą osiemnaste Urodziny.
odzież dziecięca
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com
Odnosisz wrażenie, iż w garderobie twego maluszka panuje notoryczny nieład? Nie jesteś w stanie ekspresowo wyjąć ulubionej bluzki smyka? Gdy pewnego dnia znajdujesz jakiś ciuszek, okazuje się, że malec zdążył już z niego wyrosnąć? Pora to zmienić!
szlafrok chłopięcy
Author: Bartlomiej Mostek
Source: http://www.flickr.com
Czy pamiętasz jak możesz zrobić małą niespodziankę swojemu kilkuletniemu synkowi? Oczywiście można by kupić mu jakąkolwiek zabawkę, lecz być może już pora, żeby rozpocząć go powoli traktować jak niewielkiego faceta?


Mówi się, iż to nie szata zdobi człowieka, wszakże czy też nie ma od tej niepisanej reguły najmniejszych wyjątków? Oczywiście, iż są.
zabawki drewniane dla dzieci
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Dzieci posiadają prawo do posiadania wszelkiego typu zabawek dobrze dostosowanych do ich wieku i zdolności intelektualnych. Wartością zabawek drewnianych jest to, iż są one trwałe i potrafią przechodzić na młodsze rodzeństwo, a jednocześnie wolno je zachować w czystości bez większych problemów.
planszówka
Author: yoppy
Source: http://www.flickr.com
Plecaczek, jest to już od wielu, wielu latek nieodłączna cząstka każdego ucznia, chodzącego do szkółki. Dlatego właśnie wybranie tego najlepszego jest tak istotne. Wewnątrz obecnych czasach plecaczki już nie mają ograniczeń, jeśli chodzi o temat ich fason, czy ilość przedmiotów, które mamy możliwość do jego wnętrza "wcisnąć" - bywają sporo ponad tę rzecz, a coraz to nowi producenci próbują nas skusić coraz nowszymi modelami - dodatkowo taki plecaczek bywa również idealny na okres wakacyjny.
harcerz
Author: Arcadiuš
Source: http://www.flickr.com
Karmienie dziecka jest jedną z najmilszych rzeczy, jakie możemy przy nim robić, ponieważ tworzy się wtedy pomiędzy nami a dzieckiem niesamowita siła i nie będzie miało znaczenia, czy karmimy piersią czy butelką.
konkursy
Author: Racoon
Source: Racoon
Nie ma prawdopodobnie dziecka, które nie preferowałoby placów zabaw. To miejsce, w jakim każde dziecko planuje przebywać, gdyż jest tam bardzo dużo zabawy, jaką tak bardzo dzieci uwielbiają.

Pages

Subscribe to RSS - rzeczy