czas

Najnowsze

disney
Author: Sam Howzit
Source: http://www.flickr.com
Dorosłe już pokolenia podczas wychowywania dzieci korzystały przede wszystkim z doświadczeń zebranych przez mamy i babcie. Literatury było bardzo niewiele, a o internecie nikt nie słyszał.
pieluszki
Kto by tam w lato myślał o szkole? szkoła dopiero co się skończyła i wszyscy cieszą się, że są labę.


Dzieciaki uwielbiają lato, ponieważ jest to dla nich czas, gdy mają prawo spać do południa i całymi dniami bawić się na podwórku.
smoczki
Author: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Source: http://www.flickr.com
W życiu nietrudno o wypadki - te drobniejsze przytrafiają się nam dosyć często. Jesteśmy wtedy poobijani oraz dają o sobie znać stłuczenia. Warto na taki moment w mieszkaniu mieć coś, co w szybki sposób pomoże nam ukoić ból.


Jeżeli uwielbiamy aktywnie żyć - jeździmy stale na nartach lub rowerze, to zapewne wiemy, jak to jest przyjść do domu z siniakami.
plac zabaw dla dzieci
Author: Miejsca Dzieci
Source: Miejsca Dzieci
Kiedy decydujemy się na otworzenie przedszkola mamy przed sobą wiele zadań. Mnóstwo formalności, dostosowanie przestrzeni do wymagań, sanepid i elementy wyposażenia – to wszystko pożera czas i środki finansowe, ale jeżeli mamy determinację na pewno się nam uda. Dodatkowo z pewnością wdzięczni nam będą rodzice maluchów w wieku przedszkolnym. Publiczne przedszkola teraz są zamykane, nie otwiera się nowych, zatem do przedszkola trudniej się dostać niż na studia wyższe. Każde miejsce w przedszkolu jest rozchwytywane. Jeżeli dodatkowo będziemy mogli zaoferować interesujący program, dodatkowe zajęcia dla maluchów – wtedy nasze przedszkole będzie cenione i polecane.
marzenia
Author: Iglesia en Valladolid
Source: http://www.flickr.com
Przygotowywanie wyprawki dla dziecka wiąże się z wieloma dylematami. Najczęściej mama zaczyna od kupna śpiochów dla swojego maleństwa. Wówczas pojawiają się pytania - jakie śpiochy dla niemowlaka wybrać, w jakim rozmiarze oraz ile ubranek wystarczy?


Bywa tak, że w tym zakłopotaniu młoda mama, która czeka na przyjście na świat swego pierwszego dziecka kupuje za dużo ubranek dla noworodka, w końcu wszystkie są tak słodkie, że trudno się im oprzeć.
zabawki drewniane dla dzieci
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Dzieci posiadają prawo do posiadania wszelkiego typu zabawek dobrze dostosowanych do ich wieku i zdolności intelektualnych. Wartością zabawek drewnianych jest to, iż są one trwałe i potrafią przechodzić na młodsze rodzeństwo, a jednocześnie wolno je zachować w czystości bez większych problemów.
piaskownice
Author: WAN SA
Source: WAN SA
Występuje kilka takich produktów, które na pewno ułatwiają działalność młodej mamy, czy młodego taty. Obecnie mamy to pomyślność, że sklepów z towarami dla dzieci jest nadzwyczaj dużo, dlatego jest w czym wybierać.


Pierwszym podstawowym składnikiem jest wózek.

Pages

Subscribe to RSS - czas