czas

Najnowsze

chłopiec
Author: uzi978
Source: http://www.flickr.com
Dzieciństwo jest czasem, kojarzącym się zazwyczaj z beztroską zabawą i brakiem problemów. Przywodzi na myśl też opiekę i troskę rodziców, jaka powinna być w tym czasie zapewniona. Współcześnie jednak jest wiele przypadków, w których opiekunowie nie zajmują się własnymi dziećmi. Często bierze się to z ich obowiązków związanych z pracą; gdy oboje rodzice pracują, dziecko pozostawiają w żłobku, przedszkolu lub na oku opiekunki. W rzeczywistości czas spędzany z własnymi pociechami jest ogromnie istotny i ma ogromny wpływ na rozwój dziecka i jego przyszłość. Z tego powodu nawet najbardziej zapracowani dorośli powinni mieć czas dla własnych pociech, czasami także kosztem swojej kariery zawodowej. Wielu ludzi bowiem w późniejszym czasie żałuje, że nie miało lepszego i częstszego kontaktu z pociechami. Sposobów takiego spędzania czasu jest duża liczba.
kot oglądający tv
Author: JKehoe_Photos
Source: http://www.flickr.com
Święta to szczególne wydarzenie w większości polskich domów. Przygotowania zaczynają się na ogół już na kilka tygodni przed 24 grudnia, jednakże klimat świąteczny rozpoczyna się dużo wcześniej.
plac zabaw dla dzieci
Author: Miejsca Dzieci
Source: Miejsca Dzieci
gdy podejmujemy decyzję o otworzeniu przedszkola czeka nas sporo zadań. Ogromna ilość dokumentów, dopasowanie lokalu do wymogów, sanepid i wyposażenie – to wszystko pochłania czas i środki finansowe, ale jeżeli mamy determinację z pewnością się nam uda. Dodatkowo na pewno wdzięczni nam będą rodzice maluchów w wieku przedszkolnym. Publiczne przedszkola teraz są zamykane, nie otwiera się kolejnych, zatem do przedszkola ciężej się dostać niż na studia wyższe. Każde miejsce w przedszkolu jest rozchwytywane. Jeżeli ponadto będziemy w stanie zaproponować ciekawy program, dodatkowe zajęcia dla dzieci – wówczas nasze przedszkole będzie cenione i polecane.
Subscribe to RSS - czas