czas

Najnowsze

disney
Author: Sam Howzit
Source: http://www.flickr.com
Starsze pokolenia podczas wychowywania dzieci przede wszystkim korzystały z doświadczeń zebranych przez mamy i babcie. Książek było naprawdę mało, a o stronach internetowych nikt nie słyszał.
zmysł
O ile myślisz, iż będziesz mogła ubrać swoje maleństwo tak jak Ci się podoba to należy zrozumieć to, iż jesteś w ogromnym błędzie.
kot oglądający tv
Author: JKehoe_Photos
Source: http://www.flickr.com
Święta Bożonarodzeniowe to okazjonalne wydarzenie w sporej części polskich domów. Szykowania rozpoczynają się najczęściej już na kilka tygodni przed 24 grudnia, jednak klimat świąteczny zaczyna się zdecydowanie wcześniej.
plac zabaw dla dzieci
Author: Miejsca Dzieci
Source: Miejsca Dzieci
gdy podejmujemy decyzję o otworzeniu przedszkola mamy przed sobą wiele wysiłku. Ogromna ilość formalności, dopasowanie lokalu do wymogów, sanepid i elementy wyposażenia – to wszystko pochłania czas i środki finansowe, ale jeśli jesteśmy zdeterminowani z pewnością się nam uda. Dodatkowo z pewnością wdzięczni nam będą rodzice maluchów w wieku przedszkolnym. Publiczne przedszkola teraz się zamyka, nie otwiera się nowych, zatem do przedszkola ciężej się dostać niż na studia wyższe. Każde miejsce w przedszkolu jest rozchwytywane. Jeśli w dodatku będziemy mogli zaproponować interesujący program, dodatkowe zajęcia dla dzieci – wtedy nasza placówka będzie wysoko oceniana i pożądana.
marzenia
Author: Iglesia en Valladolid
Source: http://www.flickr.com
Szykowanie wyprawki dla noworodka wiąże się z mnóstwem dylematów. Najczęściej mama zaczyna od kupna śpiochów dla swojego malucha. Wtedy pojawiają się pytania - jakie śpiochy dla niemowlaka wybrać, w jakim rozmiarze oraz ile ubranek wystarczy?


Nierzadko w tym zakłopotaniu kobieta, która wyczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka kupuje zbyt wiele ubranek dla noworodka, bo wszystkie są tak słodziutkie, że wprost nie można się im oprzeć.
Mieszkanie na sprzedaż
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
W jakimkolwiek domu, w jakim są małe dzieci, jest zabawnie i wesoło. Rodzice wynajdują różne sposoby na wzbogacenie czasu swoim dzieciakom. Niestety w czasach, gdy wszyscy jesteśmy bardzo zajęci swoimi obowiązkami służbowymi, niezwykle lubimy zabierać swą pracę do domu.


Wtedy liczba czasu, jaką poświęcamy naszym smykom bardzo się zmniejsza i, żeby dzieci nie zawadzały nam w robieniu czynności, które przecież my powinniśmy zrobić w pracy, zajmujemy im ich czas włączając im laptop albo jakieś kreskówki.
przedszkole
Author: Abrakadabra
Kiedyś przedszkola były czymś powszechnym. Jedni pamiętają, drudzy nie, tego rodzaju państwowe placówki, na których profesjonalność usług niewielu zwracało uwagę. Na pewno były darmowe i praktycznie każde dziecko tam szło, tak więc nie było wygórowanych wymagań.

Pages

Subscribe to RSS - czas