bezpieczeństwo

Najnowsze

plac zabaw dla dzieci
Author: Miejsca Dzieci
Source: Miejsca Dzieci
Kiedy decydujemy się na otworzenie przedszkola mamy przed sobą wiele zadań. Mnóstwo formalności, dostosowanie przestrzeni do wymagań, sanepid i elementy wyposażenia – to wszystko pożera czas i środki finansowe, ale jeżeli mamy determinację na pewno się nam uda. Dodatkowo z pewnością wdzięczni nam będą rodzice maluchów w wieku przedszkolnym. Publiczne przedszkola teraz są zamykane, nie otwiera się nowych, zatem do przedszkola trudniej się dostać niż na studia wyższe. Każde miejsce w przedszkolu jest rozchwytywane. Jeżeli dodatkowo będziemy mogli zaoferować interesujący program, dodatkowe zajęcia dla maluchów – wtedy nasze przedszkole będzie cenione i polecane.
Wyjazd wakacyjny
Author: Gianni Cumbo
Source: http://www.flickr.com
Wyjazd latorośli na kolonie, lub biwak jest stosownym sposobem na zapewnienie dziecku rozrywki na część wakacji. Zastrzeżeniem jest wyrażenie chęci przez dziecko, bo zmuszenie go do wyjazdu jest w stanie sprowadzić więcej krzywdy aniżeli zysku. Gdy dziecko nie chce jechać, niekiedy wskazane jest zaczekać jeszcze jeden rok, niż wysyłać dziecko na siłę i narazić je na niemiłe wspomnienia odstraszając do tej postaci odpoczynku na całe życie.
zabawki
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Przyjście dziecka na świat zazwyczaj w zupełności zmienia dotychczasowe życie rodziców i starają się oni zagwarantować swojej pociesze wszystko co najlepsze. Na szczęście, obecnie na rynku dostępny jest dosyć zróżnicowany asortyment różnego rodzaju akcesoriów dla dzieci, więc niezależnie od indywidualnych oczekiwań na pewno odnajdzie się coś odpowiedniego dla swojej pociechy. Co należy koniecznie mieć na względzie kiedy planuje się zakup artykułów dla maluchów? Jakie kwestie mają obecnie podstawowe znaczenie?
dziecko - image
Author: Maksymilian Szczepaniak
Source: http://www.flickr.com
Jak zagwarantować dziecku ciepło?
park dla dzieci
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj place do zabaw dla dzieci wyglądają świetnie. Jest tam wszystko co sprawia radość młodzieży oraz jeśliby mogły byliby w tym miejscu przez cały czas korzystając z wszelkiej atrakcji czy też z każdego urządzenia jakie są w tym miejscu szykowane dla brzdąców.
Obozy konne
Author: ime
Source: http://www.sxc.hu
Zorganizujmy coś niesamowitego
Wakacje to taki czas, który musi się kojarzyć jedynie z przyjemnymi kwestiami, dlatego należy zrobić wszystko, by nasze maluchy posiadały z tego okresu jak najmilsze wspomnienia.Możemy się wybrać z nimi na wspólny wyjazd w jakiś ciekawy rejon, lecz jeśli nasze pociechy okazują się być już w takim wieku, że wypad z rodzicami nie jest dla nich szczytem marzeń, to być może warto rozejrzeć się za jakimiś interesującymi obozami?
furby
Author: Fly My Butterfly
Dawno temu dzieci nie miały tak dużych szans rozwoju jak w obecnych czasach. Miały zaledwie jedną gałgankową lalkę albo metalowe autko i wraz z tym kończył się ich świat.
Subscribe to RSS - bezpieczeństwo