rozwój

Najnowsze

zajęcia dla dzieci
Author: DoDEA
Source: http://www.flickr.com
W kształceniu dziecka ważną rolę pełnią zajęcia plastyczne dla dzieci. Wychowanek zaskakująco szybko sięga po interesujące go formy plastyczne. Dzięki tej aktywności wyraża siebie. Pomysły czerpie otoczenie. Dziecko a pomocą prace plastyczne przedstawia swoje przeżycia. Prace plastyczne obrazują przeżycia dziecka. Rysowanie pełnią niezwykle dużą rolę w kształtowaniu kreatywności, pozwalają również na doświadczenia możliwości decydowania. Buduje wiarę samego siebie. Użycie różnych przyborów wzmacnia wyobraźnię dziecka.
przedszkole
Author: Frogn kommune
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie małego dziecka to na pewno ogromna radość, ale - jak się również okazuje - także mnóstwo obowiązków. Praktycznie najgorszym sprawdzianem w Waszych rodzinnych relacjach będzie chwila, kiedy dziecko będzie musiało udać się do przedszkola. Już teraz powinnaś zadbać o to, aby ta chwila nie zmieniła się w duży koszmar. Jak wybrać właściwe przedszkole? To pytanie, które bez wątpienia zadają sobie praktycznie każdego dnia różni rodzice w kraju.
dzieci w przedszkolu
Author: juan fernando posada aguirre
Source: http://www.flickr.com
W chwili obecnej coraz mniej kobiet ma czas na to, aby wychowywać swoje dziecko do siódmego roku życia. Jest to podyktowane szczególnie tym, iż kobiety również chcą robić karierę zawodową, zatem zależy im na tym, by jak najszybciej powrócić po urlopie macierzyńskim do firmy. Jeżeli i Ty za niedługo zostaniesz mamą to należy dowiedzieć się co zrobić z malcem, kiedy będziesz musiała wrócić do firmy.
Subscribe to RSS - rozwój