rozwój

Najnowsze

zajęcia dla dzieci
Author: DoDEA
Source: http://www.flickr.com
W rozwoju dziecka ważną zadanie pełnią zajęcia plastyczne dla dzieci. Dziecko niezwykle szybko sięga po różne przybory plastyczne. Dzięki tej formie działania wyraża siebie. Pomysły dostarcza mu świat, w którym żyje. Dziecko poprzez prace plastyczne wyraża sposób postrzegania świata. Rysunki przedstawiają marzenia dziecka. Malowanie pełnią niezwykle dużą rolę w budowaniu kreatywności, stwarzają przestrzeń do poczucia możliwości decydowania. Wzmacnia wiarę we własne siły. Korzystanie bogatej gamy przyborów pobudza procesy myślowe dziecka.
mózg
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wielu rodziców boryka się z kłopotliwymi dylematami, jakie zabawki kupować, aby rozwijały one dziecko? Czym zająć malucha, gdy nie posiadamy wiele czasu na wspólną zabawę? Odpowiedzi poszukać można w tradycyjnych zabawkach, jakie są udoskonalane.


Na pewno wielu z nas pamięta niezniszczalne koniki na biegunach.
niemowlak
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Dostaliśmy zaproszenie na roczek, który wyprawia nasza siostra dla własnego dziecka. Wypadałoby wręczyć choć mały prezent maluchowi. Tylko standardowo nie mamy pojęcia co konkretnie moglibyśmy kupić. Co będzie dobrym upominkiem dla takiego dziecka? Co wybrać? Sklepy z akcesoriami i zabawkami dla dzieci niemal pękają w szwach od nagromadzenia produktów zalegających na regałach. Niestety wcale nie jest to pomocne przy wybieraniu, kiedy sami nie mamy pojęcia czym tak naprawdę zainteresuje się tak małe dziecko.
dziecko
Author: Angelia Sims
Source: http://www.flickr.com
Nabycie prezentu dla dziecka, jaki zagwarantuje mu zarówno sporo radości jak i umożliwi lepszy rozwój jest sprawą niełatwą, która potrafi sprawić wiele kłopotów nie tylko dla rodziców.
dzieci w przedszkolu
Author: juan fernando posada aguirre
Source: http://www.flickr.com
Obecnie zdecydowanie mniej kobiet ma czas na to, aby wychowywać swoje maleństwo do siódmego roku życia. Jest to spowodowane głównie tym, że kobiety również chcą robić karierę zawodową, dlatego zależy im na tym, aby jak najprędzej powrócić po urlopie macierzyńskim do firmy. Jeśli i Ty za niedługo zostaniesz matką to warto zorientować się co zrobić z maluchem, gdy będziesz musiała wrócić do pracy.
przedszkole
Author: Frogn kommune
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie małego dziecka to na pewno ogromna radość, ale - jak się również okazuje - także mnóstwo obowiązków. Praktycznie najgorszym sprawdzianem w Waszych rodzinnych relacjach będzie chwila, kiedy dziecko będzie musiało udać się do przedszkola. Już teraz powinnaś zadbać o to, aby ta chwila nie zmieniła się w duży koszmar. Jak wybrać właściwe przedszkole? To pytanie, które bez wątpienia zadają sobie praktycznie każdego dnia różni rodzice w kraju.
Subscribe to RSS - rozwój