świat

Najnowsze

Kaszki dla niemowląt
Author: Matt Preston
Source: http://www.flickr.com
Czasami przytrafiają się w życiu jakieś tragedie. Pomóc może wówczas operacja lub dobrej jakości proteza. Jednak są to niebywale kosztowne rzeczy.


Faktem jest, że nikt nie chce dumać o tragediach.
nowoczesna szkoła
Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że bez języków obcych ani rusz. Są potrzebne w życiu i w robieniu kariery.


Angielski wydaje się być tym językiem, który znają w Polsce wszyscy.
zajęcia dodatkowe w szkole
Author: DoDEA
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej ludzi zauważa zyski, które wynikają ze znajomości j. chińskiego. Zazwyczaj kandydaci poszukujący zatrudnienia, którzy dobrze znają ten język, mogą liczyć na dwa razy wyższą pensję.


Z kolei osoby zajmujące się biznesem mogą w taki sposób otrzymać dostęp do wielkiego rynku.
Wyjazd wakacyjny
Author: Gianni Cumbo
Source: http://www.flickr.com
Wyjazd latorośli na kolonie, bądź biwak jest odpowiednim sposobem na zapewnienie potomkowi przyjemności na fragment wakacji. Zastrzeżeniem jest wyrażenie ochoty przez dziecko, bo przymuszenie go do wyjazdu może przynieść więcej szkody aniżeli zysku. Kiedy dziecko nie chce jechać, czasem powinno się poczekać jeszcze jeden rok, niż ekspediować dziecko na siłę i narazić je na niemiłe wspomnienia zrażając do tej formy wypoczynku na całe życie.
hot wheels
Author: Peter Zoon
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz idealnego prezenciku przeznaczonego dla dziewczyny? Dowiedz się dobrze, jakiego typu bywają jej pasje! Przeczytaj nasz felieton, a z całą pewnością nie będziesz żałować!
nauka języka obcego
Author: American Advisors Group
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia teraz jeszcze więcej osób wozi się nie tylko wewnątrz kraju, jak to miało miejsce jeszcze kilkanaście lat temu, ale także jeszcze częściej wyrusza w długie wycieczki zagraniczne nie tylko po Europie, ale również po całym świecie. Oczywiście sporo spowodowane jest otwarciem się granic i ewentualnością jazdy bez posiadania paszportu, co istotnie skróciło czas wyprawy i ośmieliło licznych domowników do wyruszenia w nieznaną historię.
Subscribe to RSS - świat