życie

Najnowsze

książki
Author: Bill Smith
Source: http://www.flickr.com
Czas zimowy wymaga na rodzicach kupienie opcji odzieżowych, które będą nie tylko praktyczne, ale również wpasują się w personalne preferencje ich dziecka.


Fundamentem dla zimowego ubioru są czapki zimowe dla dzieci.
Król Maciuś Pierwszy
Author: Wydawnictwo W.A.B.
Source: Wydawnictwo W.A.B.
Czucie nowego życia pod sercem i odczuwanie ruchów swego dziecka - to najcudowniejsze, co jest w stanie się przytrafić. Wiele matek mówi, że ciąża to tajemniczy oraz cudowny okres.
niemowlak
Author: Trevor Leyenhorst
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób ubierać niemowlaczka zimą? W tym czasie również musimy spacerować z potomkiem - codzienny spacerek korzystny jest przez cały rok, także podczas niepogody.


By maleństwo nie zmarzło, należy je stosownie ubrać.
zabawki
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Urodzenie się dziecka przeważnie całkowicie zmienia dotychczasowe życie rodziców oraz starają się oni zagwarantować własnej pociesze wszystko co najlepsze. Na szczęście, obecnie na rynku oferowany jest bardzo zróżnicowany wybór różnego rodzaju akcesoriów dla dzieci, w związku z tym bez względu na indywidualne oczekiwania z pewnością znajdzie się coś najlepszego dla swojej pociechy. Co należy koniecznie wziąć pod uwagę gdy planuje się kupno artykułów dla maluchów? Jakie kwestie mają dziś priorytetowe znaczenie?
zabawka
Author: PR Executive
Dla każdego rodzica ważne jest bezpieczeństwo własnego dziecka. Bezpieczeństwo to dotyczy również zabawek, które dzieci mają. Zabawa jest podstawową postacią działań każdego dziecka, która pozwala mu poznawać otaczający świat i zabawka powinna mu to ułatwić.
Zaproszenie
Author: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Source: http://www.flickr.com
Nie w każdym przypadku finał podróży jest najistotniejszy. Niekiedy sama podróż jest od tego ważniejsza, samo przemieszczanie się, zdobywanie nowych szczytów, pokonywanie kolejnych kilometrów. Nie zawsze też gonitwa za sukcesami jest lepsza niż delektowanie się tym, co teraz, choćby nie była ona najwspanialsza, taka jaką sobie wcześniej wymarzyliśmy. Życie rzuca uroki na ludzi i nie do końca wszystko można zaplanować. Najważniejsze to świętować ważne wydarzenia, celebrować każde z nich, jakby miało być ostatnie.
dziewczynka
Author: Tim Pierce
Source: http://www.flickr.com
Wie o tym każdy rodzic: jego dziecko jest najważniejsze na świecie. Każdy rodzic chce dla niego jak najlepiej, jak tylko potrafi. Chce się nim opiekować, troszczyć się o dziecko, dawać mu dowody miłości, wręczać podarunki. Czasem to nie jest łatwe, bo życie wymaga poświęceń również na innych frontach, w szczególności zawodowych, ale każdy stara się najlepiej jak potrafi.
Subscribe to RSS - życie