życie

Najnowsze

Król Maciuś Pierwszy
Author: Wydawnictwo W.A.B.
Source: Wydawnictwo W.A.B.
Noszenie nowego życia w brzuchu i odczuwanie kopniaków swego maleństwa - to najpiękniejsze, co jest w stanie się przytrafić. Mnóstwo kobiet mówi, że ciąża to tajemniczy oraz przepiękny okres.
zabawka
Author: PR Executive
Dla każdego rodzica istotne jest bezpieczeństwo swojego malucha. Bezpieczeństwo to dotyczy również zabawek, jakie dzieci mają. Zabawa jest kluczową postacią działań każdego malucha, która umożliwia mu poznawać otaczający świat i zabawka winna mu to ułatwić.
zabawki
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Przyjście dziecka na świat zazwyczaj w zupełności zmienia dotychczasowe życie rodziców i starają się oni zagwarantować swojej pociesze wszystko co najlepsze. Na szczęście, obecnie na rynku dostępny jest dosyć zróżnicowany asortyment różnego rodzaju akcesoriów dla dzieci, więc niezależnie od indywidualnych oczekiwań na pewno odnajdzie się coś odpowiedniego dla swojej pociechy. Co należy koniecznie mieć na względzie kiedy planuje się zakup artykułów dla maluchów? Jakie kwestie mają obecnie podstawowe znaczenie?
książki
Author: Bill Smith
Source: http://www.flickr.com
Czas zimowy wymaga na rodzicach kupienie opcji odzieżowych, które będą nie tylko praktyczne, ale również wpasują się w personalne preferencje ich dziecka.


Fundamentem dla zimowego ubioru są czapki zimowe dla dzieci.
niemowlak
Author: Trevor Leyenhorst
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób ubierać niemowlaczka zimą? W tym czasie również musimy spacerować z potomkiem - codzienny spacerek korzystny jest przez cały rok, także podczas niepogody.


By maleństwo nie zmarzło, należy je stosownie ubrać.
Zaproszenie
Author: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Source: http://www.flickr.com
Nie w każdym przypadku finał podróży jest najistotniejszy. Niekiedy sama podróż jest od tego ważniejsza, samo przemieszczanie się, zdobywanie nowych szczytów, pokonywanie kolejnych kilometrów. Nie zawsze też gonitwa za sukcesami jest lepsza niż delektowanie się tym, co teraz, choćby nie była ona najwspanialsza, taka jaką sobie wcześniej wymarzyliśmy. Życie rzuca uroki na ludzi i nie do końca wszystko można zaplanować. Najważniejsze to świętować ważne wydarzenia, celebrować każde z nich, jakby miało być ostatnie.
dziewczynka
Author: Tim Pierce
Source: http://www.flickr.com
Wie o tym każdy rodzic: jego dziecko jest najważniejsze na świecie. Każdy rodzic chce dla niego jak najlepiej, jak tylko potrafi. Chce się nim opiekować, troszczyć się o dziecko, dawać mu dowody miłości, wręczać podarunki. Czasem to nie jest łatwe, bo życie wymaga poświęceń również na innych frontach, w szczególności zawodowych, ale każdy stara się najlepiej jak potrafi.
Subscribe to RSS - życie