moda

Najnowsze

modna kobieta
Author: Gatta
Source: Gatta
Rynek odzieżowy w Polsce osiąga własne apogeum. Pojawia się dużo udogodnień. Razem ze wzrostem liczby możliwości podróżniczych i komunikowania się rośnie liczba napływających trendów. Kształci się sporo kreatorów. Podnosi się także liczb linii, punktów zbytu, i też miłośników modowych. Moda została całkiem osobną dziedziną ludzkej egzystencjiżycia.
ciuchy damskie
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
O modzie tak właściwie myślimy każdego dnia. Może nie jest to moda taka jak z wybiegów, na jakich możemy znaleźć najlepsze kreacje , to bardziej troska o to, żeby dobrze wyglądać. No bo już od samego rana trzeba się postarać o to, żeby nasz strój wyglądał nienagannie, zależnie od okoliczności, aby był dobrany dobrze, aby za bardzo nie raził na przykład podczas różnych uroczystych wydarzeń. Pół biedy, kiedy myślimy jedynie o sobie, ponieważ tak naprawdę jak posiadamy dzieci, to jest też kwestia, jak je ubrać.
pokaz mody
Author: Filipe Arantes Levenhagen
Source: http://www.flickr.com
Komu potrzebna moda, może zapytać osoba, jaka w ogóle nie interesuje się tego typu tematami. Tego rodzaju pytanie jest zasadne dla osób, które faktycznie nie zwracają na tego typu dziedzinę większej uwagi, lecz przy tym dla innej grupy ludzi, dla tych, którzy są zainteresowani modą, będzie kompletną abstrakcją. No bo pytanie kontrujące brzmi: moda wyraża to, kim jesteśmy. Czy tak rzeczywiście jest?
niemowlak
Author: Trevor Leyenhorst
Source: http://www.flickr.com
Bardzo ważną sprawą dla ludzi mających dzieci jest to, jak je ubierać. Już od chwili zaraz po narodzinach noworodek zostaje okryty, a następnie ubrany. Dobór jak najlepszych ubranek na poszczególnych etapach rozwoju dziecka to zadanie, od którego bardzo dużo zależy. Aktualnie bardzo dużo opiekunów popełnia zasadniczy błąd – ubierają swoje dziecko w ubranka modne, ale niekoniecznie praktycznie.
Subscribe to RSS - moda