moda

Najnowsze

modna kobieta
Author: Gatta
Source: Gatta
System gospodarcy odzieżowy w Polsce osiąga swoje apogeum. Ujawnia się mnóstwo sposobności. Razem liczbą możliwości podróżniczych i komunikacyjnych rośnie ilość przypływających trendów. Szkoli się mnóstwo projektantów. Rośnie również ilość linii, centrów sprzedaży, a także miłośników mody. Moda została całkiem oddzielna dziedziną ludzkej egzystencjiżycia.
ciuchy damskie
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
O modzie tak naprawdę myślimy każdego dnia. Może nie jest to moda taka jak z wybiegów, gdzie można znaleźć najlepsze kreacje , to bardziej troszczenie się o to, by ładnie wyglądać. No bo tak naprawdę od wczesnego rana trzeba się postarać o to, aby nasz strój wyglądał nienagannie, w zależności od okoliczności, by był dobrany dobrze, aby za bardzo nie odstawał na przykład podczas różnego rodzaju uroczystości. Pół biedy, jak myślimy tylko o sobie, bo tak naprawdę jak mamy dzieci, to pojawia się również kwestia, w jaki sposób je ubrać.
pokaz mody
Author: Filipe Arantes Levenhagen
Source: http://www.flickr.com
Komu potrzebna moda, pewnie zapyta osoba, która w ogóle nie interesuje się tymi kwestiami. Tego rodzaju pytanie będzie zasadne dla osób, które faktycznie nie zwracają na tę dziedzinę jakiejś specjalnej uwagi, ale przy tym dla innej grupy ludzi, dla tych, którzy się interesują modą, okaże się to kompletną abstrakcją. No bo pytanie kontrujące będzie brzmiało: moda określa to, kim jesteśmy. Czy tak rzeczywiście jest?
niemowlak
Author: Trevor Leyenhorst
Source: http://www.flickr.com
Bardzo ważną sprawą dla ludzi mających dzieci jest to, jak je ubierać. Już od chwili zaraz po narodzinach noworodek zostaje okryty, a następnie ubrany. Dobór jak najlepszych ubranek na poszczególnych etapach rozwoju dziecka to zadanie, od którego bardzo dużo zależy. Aktualnie bardzo dużo opiekunów popełnia zasadniczy błąd – ubierają swoje dziecko w ubranka modne, ale niekoniecznie praktycznie.
Subscribe to RSS - moda