ślub

Najnowsze

Zaproszenie na wesele
Author: Aneta Garbowska
Source: abcslubu.pl
Każda uroczystość rodzinna, szczególnie urządzana na większą ilość osób, wymaga tego, aby pozapraszać na nią wszystkich których się chce. Szczególnie będzie to dotyczyć to wesel, na które czasami można zaprosić nawet trzystu gości, w tym praktycznie wszystkich dalszych i bliższych znajomych. Jeśli nie zostaliby oni zaproszeni, to najprawdopodobniej by nie przyszli na uroczystość, oprócz tego istotna będzie również forma, w jakiej tego się dokona.
Zaproszenie
Author: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Source: http://www.flickr.com
Nie w każdym przypadku sam finał podróży jest najważniejszy. Niekiedy sama podróż jest od tego ważniejsza, samo przemieszczanie się, osiąganie nowych szczytów, przebywanie następnych kilometrów. Nie zawsze też gonitwa za sukcesami jest lepsza niż delektowanie się chwilą obecną, choćby nie była ona najwspanialsza, taka jaką wymarzyliśmy sobie wcześniej. Życie rzuca uroki na ludzi i nie do końca można wszystko zaplanować. Najważniejsze to świętować ważne wydarzenia, obchodzić każde z nich, jakby miało być ostatnie.
panna młoda zimą
Author: Weselni Paparazzi
Source: abcslubu.pl
Gdy kobieta mówi „tak” i staje się narzeczoną, to wszystko będzie kręcić wokół ceremonii kościelnej i imprezy weselnej. Jasne jest, że ślub i wesele to wielka impreza, która jest poważnym przedsięwzięciem logistycznym, tak, więc trzeba o wszystko zadbać z pewnym wyprzedzeniem. Jednak poza jakimikolwiek organizacyjnymi aspektami najistotniejsze dla panny młodej jest, to w jaki sposób będzie wyglądała.
Subscribe to RSS - ślub