mama

Najnowsze

prezent
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Dzień Mamy to okazja, jaką powinniśmy świętować w każdym roku, bowiem mama jest najistotniejszą osobą w naszym życiu. To ona nas wychowała, wszczepiając w nas pozytywne wartości oraz sprawiła, iż staliśmy się dobrymi ludźmi. Dlatego gdy zbliża się jej święto, dobrze jest poszukać wyjątkowego upominku, który wywoła na jej twarzy niekłamany uśmiech.
marzenia
Author: Iglesia en Valladolid
Source: http://www.flickr.com
Przygotowywanie wyprawki dla noworodka wiąże się z wieloma dylematami. Najczęściej mama zaczyna od kupowania śpiochów dla swojego malucha. Wówczas pojawiają się pytania - jakie śpiochy dla niemowlaka wybrać, w jakim rozmiarze i ile ubranek wystarczy?


Nierzadko w szale zakupów młoda mama, która czeka na przyjście na świat swego pierwszego dziecka kupuje za dużo ubranek dla noworodka, w końcu wszystkie są tak słodkie, że trudno się im oprzeć.
zupa
Author: Mike Gifford
Source: http://www.flickr.com
Zima to czas, gdy za oknem jest doprawdy nieprzyjemnie. Nawet kiedy nie ma mrozu, trzeba ciepło się ubierać, żeby nie przeziębić organizmu i nie chorować.
dziecko
Author: Jillian
Source: http://www.flickr.com
Każda z nas chciałby prezentować się bardzo dobrze i to niezależnie od czasu i miejsca. Niezależnie od tego, na jakim etapie naszego życia jesteśmy, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest wygląd. Czasami przekonujemy się na własnej skórze, że warto mieć dobre serce i ładny wygląd, gdyż nasz charakter i nasza wizualność mogą nam w zespół pomóc otworzyć wiele furtek. Nie trzeba jednakże rodzić się z przecudną urodą, gdyż jak się okazuje, wystarczy nieco dobrego smaku, aby nasz wizerunek nabrał ciekawego wydźwięku.
Subscribe to RSS - mama