mama

Najnowsze

zbliżenie - dziecko
Author: Krzysztof Szymański
Source: http://www.flickr.com
Rocznica urodzin, czy rozmaite święta takie jak Boże Narodzenie czy Święto Wielkiej Nocy to świetne okazje, aby sprawić naszym bliskim radość w formie prezentu. W okresach świąt w Internecie, czy magazynach powstają specjalne listy, które podpowiadają nam co możemy kupić, aby ucieszyć męża, dziewczynę, czy dziecko. Szukanie podarunku to wbrew pozorom, bardzo trudne zadanie, bowiem czasem ciężko jest przewidzieć co tak naprawdę spodoba się osobie, która zostanie obdarowana podarunkiem. Często też szukanie prezentu staje się prawdziwą zmorą.
zupa
Author: Mike Gifford
Source: http://www.flickr.com
Zima to okres, kiedy na dworze bywa doprawdy nieprzyjemnie. Nawet jeżeli nie ma mrozu, należy starannie się ubierać, by nie przeziębić organizmu oraz nie zachorować.
Author: operalynn
Kobiety w stanie błogosławionym nierzadko piszą dziennik ciąży, który jest dla ich lekarza prowadzącego ogromnym ułatwieniem. Znajdują się w nim wszystkie istotne informacje, odnoszące się do całego procesu z uwzględnieniem poszczególnych dni. Dzięki temu można prędko oraz bezproblemowo odtworzyć najważniejsze czy najtrudniejsze momenty ciąży. Prowadząc dziennik w czasie ciąży można w prosty sposób uwzględnić każdą zmianę, a później mieć doskonałą pamiątkę na długie lata.
niemowle
Author: Guian Bolisay
Source: http://www.flickr.com
Niewątpliwie oczekiwanie na nadejście na świat potomka jest najpiękniejszym czasem w życiu małżeństwa. Radość, która temu asystuje jest bezkresna i wzmacnia relację pomiędzy dwójką osób. Mnóstwo przyszłych mam spędza mnóstwo czasu na przygotowywaniu pierwszej wyprawki dla dziecka i poszukuje w sklepach ślicznych ubranek i innych koniecznych akcesoriów. Warto zaciekawić się tym tematem odpowiednio wcześnie, żeby na kilka dni przed narodzinami spokojnie relaksować się i wyczekiwać.
marzenia
Author: Iglesia en Valladolid
Source: http://www.flickr.com
Kompletowanie wyprawki dla noworodka wiąże się z wieloma dylematami. Przeważnie mama zaczyna od kupna ubranek dla swojego malucha. Wtedy pojawiają się pytania - jakie śpiochy dla niemowlaka wybrać, w jakim rozmiarze oraz ile ubranek wystarczy?


Nierzadko w tym zakłopotaniu młoda mama, która wyczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka kupuje zbyt wiele ubranek dla noworodka, ale wszystkie są tak słodziutkie, że wprost nie można się im oprzeć.
fotografia ciążowa warszawa
Author: Kids Town
Source: Kids Town
Piękne ciążowe fotografie są pamiątką, którą powinna posiadać każda kobieta. Tego typu sesja jest najpiękniejszym podarunkiem dla niemowlęcia. Najbardziej istotne jest, żeby sesja brzuszkowa była prowadzona w miłej atmosferze i żeby tego typu sesja była miła dla samej mamy.


Jeśli chcesz mieć wyjątkowe ciążowe zdjęcia, mogłabyś udać się do fachowego studia, jakie wykona dla ciebie najładniejsze fotografie z brzuszkiem.
dziecko
Author: Jillian
Source: http://www.flickr.com
Każda z nas chciałby prezentować się wyjątkowo dobrze i to w każdym czasie. Bez względu na to, na jakim etapie naszego życia jesteśmy, z pewnością wiemy, jak ważny jest wygląd. Czasami przekonujemy się na własnej skórze, że warto mieć dobre serce i aparycję, bowiem nasz charakter i nasza wizualność mogą nam łącznie pomóc otworzyć wiele furtek. Nie trzeba jednak rodzić się z przecudną urodą, gdyż jak się okazuje, wystarczy odrobina dobrego smaku, by nasz wizerunek podobał się innym.

Pages

Subscribe to RSS - mama