wiek

Najnowsze

szlafrok chłopięcy
Author: Bartlomiej Mostek
Source: http://www.flickr.com
Czy też pamiętasz jak mógłbyś zrobić małą niespodziankę swemu kilkuletniemu synkowi? Naturalnie można by nabyć mu jakąś zabawkę, ale może już pora, aby rozpocząć go powoli odczytywać jak małego mężczyznę?


Mówi się, iż to nie szata zdobi człowieka, wszakże czy nie ma od takiej niepisanej reguły żadnych wyjątków? Oczywiście, iż są.
Dziecko na nocniku
Author: Keith Rowley
Source: http://www.flickr.com
Żadnemu człowiekowi nie należy mówić, że każde dziecko zasługuje na piękne oraz z utęsknieniem potem wspominane dziecięce lata. A w jaki sposób je można wszelkiemu dzieciakowi zagwarantować? Jest to z punktu widzenia bieżącego podejścia do zagadnienia wychowywania najmłodszych trochę kontrowersyjne, jednak można realizować wszelkie jego potrzeby lub brać na wszelakie wyjazdy.


Trzeba także nabywać dziecku różne zabawki, które jednak prawidłowo, ażeby realizowały również odmienną funkcję: edukacyjną.
ciastolina lodziarnia
Author: ANTONIO&CO.
Source: ANTONIO&CO.
Co najkorzystniej robić w czasie wolnym? Jest rzeczywiście wiele możliwości, ale kłopot w tym, iż dosyć często decydujemy się na niezbyt ambitne rozrywki, tak więc spożytkowujemy taki czas niezbyt dobrze.
Subscribe to RSS - wiek