zabawa

Najnowsze

dziecko bawiące się na placu zabaw
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Dzieci uwielbiają się bawić. O ile trudno jest pogonić je do jakichkolwiek obowiązków, ponieważ są wówczas bardzo zmęczone i chcą iść spać, o tyle klocki i lalki mogłyby wyjąć o każdej godzinie. Jedną z uwielbianych atrakcji przez każdego malucha są place zabaw. Nie ma dziecka, jakie nie zerwałoby się sprzed TV, gdy tylko się dowie, iż wychodzi z rodzicami na zjeżdżalnię.
urodziny
Author: Peter Krefting
Source: http://www.flickr.com
Dzieciaki kochają urodziny – w odróżnieniu od dorosłych, których martwi jeszcze jedna zmarszczka na twarzy. Maluchy nie mogą doczekać się zabawy z rówieśnikami, wspaniałych prezentów oraz dmuchania świeczek na torcie, który oczywiście powinien być nad wyraz kolorowy. Jeżeli myślisz, gdzie zorganizować urodziny dla dzieci, Warszawa oferuje wiele miejsc, w których można urządzić niezapomniane przyjęcie. Co mamy do wyboru?
Klocki LEGO
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Jak prezentowałby się świat bez podarunków?
Na pewno nie tak przyjemnie, bo tak naprawdę miło popatrzeć na obdarowywaną osobę, jak się cieszy i jest nam wdzięczna. Co by nie mówić, jednak najbardziej entuzjastycznie na prezenty reagują najmłodsi. Mają w sobie nieposkromioną radość, której nie obawiają się okazywać. Zdarza się także, że są szczere do bólu i powiedzą, gdy coś nie przypadnie im do gustu, lub po prostu okazują to własnym zachowaniem.
gry planszowe
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Zdarza się, że szukamy świetnej rozrywki na spędzenie wieczoru. Czy to z rodziną czy ze znajomymi. Mamy ochotę po prostu spotkać się, miło spędzić czas i prócz siedzenia i rozmowy zapewnić jakąś rozrywkę. Co będzie świetnym wyborem?
modna kurtka
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Jeśli lubimy dążyć za modą, to bez wątpienia wiemy co okazuje się być odtąd popularne, a co się z tym wiąże podążamy do tego, aby takie rzeczy mieć. To sprawia, że też zaznaczymy, w jakich miejscach takich rzeczy poszukiwać.
Plac zabaw
Author: Thi-Thanh-Tâm Nguyen
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodzic musi poznać sprawdzone pomysły dla pociech, jakie bezsprzecznie pozwolą im dobrze spędzić czas. Im albowiem dziecko jest większe oraz w większym stopniu mobilne to tym wyższe będzie posiadać oczekiwania a propos spędzania czasu wolnego.
apartamentowiec
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska
Plac zabaw z pewnością jest doskonałym miejscem spędzania wolnego czasu, szczególnie jeżeli mamy kilka lat. Maluchy potrafią spędzać tam długie godziny bawiąc się z równolatkami.
Subscribe to RSS - zabawa