zabawa

Najnowsze

urodziny
Author: Peter Krefting
Source: http://www.flickr.com
Dzieciaki kochają urodziny – w przeciwieństwie do dorosłych, których smuci jeszcze jedna zmarszczka na czole. Maluchy nie mogą doczekać się zabaw z rówieśnikami, fantastycznych upominków i zdmuchiwania świeczek na torcie, który rzecz jasna powinien być nad wyraz kolorowy. Jeśli myślisz, gdzie zaaranżować urodziny dla dzieci, Warszawa oferuje wiele miejsc, w których można urządzić niezapomniane przyjęcie. Co mamy do wyboru?
Klocki lego
Author: pinguino k
Source: http://www.flickr.com
Parę razy w roku dzieci są szczególnie szczęśliwe, a chodzi o dni, kiedy dostają wymarzone upominki. Są to gwiazdka, mikołaj i urodziny, choć pechowcom, jacy urodzili się na przykład w Boże Narodzenie jeden taki dzień wypadnie. Przy każdej z tych okazji dorośli się starają, żeby zakupić dziecku upominek, z jakiego się ucieszy, rzecz jasna na miarę swych możliwości finansowych.
akcesoria dla dzieci
Author: Tom Page
Source: http://www.flickr.com
Już od pierwszych dni po narodzinach dziecka staramy się zagwarantować mu wszystko najlepszej jakości. Kompletujemy wyprawkę, kupujemy zabawki. Na co jednak trzeba zwracać uwagę podczas zakupów? Na pewno najważniejszą rzeczą podczas kupowania niezbędnych akcesoriów i zabawek dla maluchów jest kwestia ich bezpieczeństwa. Jednym z pierwszych akcesoriów, jakie wybieramy dla naszej pociechy jest wózek.
park dla dzieci
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj place do rozrywek dla dzieci wyglądają fantastycznie. Jest tam wszystko co sprawia zadowolenie młodzieży oraz gdyby mogły byliby tam przez cały czas korzystając z każdej atrakcji czy też z wszelkiego sprzętu które są tam szykowane dla maluchów.
apartamentowiec
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska
Plac zabaw z pewnością jest doskonałym miejscem na spędzenie wolnego czasu, szczególnie jeżeli mamy parę lat. Maluchy potrafią spędzić tam wiele godzin bawiąc się z rówieśnikami.
gry planszowe
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Zdarza się, że poszukujemy idealnej rozrywki na wieczór. Czy to z rodziną czy w gronie znajomych. Mamy ochotę po prostu spotkać się, przyjemnie spędzić czas i oprócz siedzenia i rozmów zapewnić wszystkim chwilę rozrywki. Co będzie świetnym wyborem?
modna kurtka
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli uwielbiamy podążać za modą, to z pewnością powiemy co okazuje się być odtąd popularne, a co się z tym łączy dążymy do tego, by takie rzeczy posiadać. To sprawia, że również zaznaczymy, w jakich miejscach takich przedmiotów szukać.

Pages

Subscribe to RSS - zabawa