zabawa

Najnowsze

gry planszowe
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Zdarza się, iż szukamy świetnej rozrywki na wieczór. Czy to z rodziną czy w gronie znajomych. Mamy ochotę zwyczajnie spotkać się, miło spędzić czas oraz oprócz siedzenia i rozmowy zapewnić wszystkim chwilę rozrywki. Co będzie doskonałym wyborem?
akcesoria dla dzieci
Author: Tom Page
Source: http://www.flickr.com
Już od pierwszych dni po narodzinach dziecka staramy się zapewnić mu wszystko najlepszej jakości. Zbieramy wyprawkę, kupujemy zabawki. Na co jednak powinniśmy zwracać uwagę w czasie zakupów? Nie ma wątpliwości, że najważniejszą kwestią podczas kupowania potrzebnych akcesoriów oraz zabawek dla maluchów jest kwestia ich bezpieczeństwa. Jednym z pierwszych akcesoriów, jakie zakupujemy dla naszego malucha jest wózek.
Klocki LEGO
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Jak prezentowałby się świat bez podarunków?
Z pewnością nie tak przyjemnie, bo tak naprawdę miło patrzeć na obdarowywaną osobę, jak jest szczęśliwa i jest nam wdzięczna. Co by nie mówić, jednak z największym entuzjazmem na podarunki reagują najmłodsi. Posiadają w sobie szczerą radość, której nie obawiają się okazywać. Zdarza się też, że są szczere całkowicie i powiedzą, że coś im się nie podoba, albo po prostu okazują to własnym zachowaniem.
modna kurtka
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Kiedy uwielbiamy dążyć za modą, to bez wątpienia zaznaczymy co jest dzisiaj modne, a co się z tym wiąże dążymy do tego, żeby takie ubrania mieć. To powoduje, że także wiemy, gdzie takich przedmiotów szukać.
dziecko bawiące się na placu zabaw
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Dzieci uwielbiają się bawić. O ile trudno jest pogonić je do jakichkolwiek obowiązków, ponieważ są wówczas bardzo zmęczone i chcą iść spać, o tyle klocki i lalki mogłyby wyjąć o każdej godzinie. Jedną z uwielbianych atrakcji przez każdego malucha są place zabaw. Nie ma dziecka, jakie nie zerwałoby się sprzed TV, gdy tylko się dowie, iż wychodzi z rodzicami na zjeżdżalnię.
urodziny
Author: Peter Krefting
Source: http://www.flickr.com
Dzieciaki kochają urodziny – w odróżnieniu od dorosłych, których martwi jeszcze jedna zmarszczka na twarzy. Maluchy nie mogą doczekać się zabawy z rówieśnikami, wspaniałych prezentów oraz dmuchania świeczek na torcie, który oczywiście powinien być nad wyraz kolorowy. Jeżeli myślisz, gdzie zorganizować urodziny dla dzieci, Warszawa oferuje wiele miejsc, w których można urządzić niezapomniane przyjęcie. Co mamy do wyboru?
Plac zabaw
Author: Thi-Thanh-Tâm Nguyen
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodzic musi poznać sprawdzone pomysły dla pociech, jakie bezsprzecznie pozwolą im dobrze spędzić czas. Im albowiem dziecko jest większe oraz w większym stopniu mobilne to tym wyższe będzie posiadać oczekiwania a propos spędzania czasu wolnego.

Pages

Subscribe to RSS - zabawa