dzieci

Najnowsze

Święty Mikołaj
Author: uzi978
Source: http://www.flickr.com
Moment bożonarodzeniowy to czas, gdy dzieci coraz częściej namyślają się nad tym, co zainkasują pod choinkę. O ile większe myślą o tym w kategorii najbliższych, o tyle młodsze namyślają się, co im nabędzie Mikołaj, a więc miły pan z dużym brzuchem oraz białą brodą.
przygotowanie pokoju dla dziecka
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Dzieci kochają wszelakie naszywki z uwielbianymi bajkami. Posiadanie przedmiotów z ową bajką jest dla nich bardzo ważne, ponieważ chcą się one bawić ukochanymi przedmiotami. Jednakże niekoniecznie tylko zabawki z takich bajek dzieci preferują.
dziecko bawiące się na placu zabaw
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Dzieci uwielbiają się bawić. O ile trudno jest pogonić je do jakichkolwiek obowiązków, ponieważ są wówczas bardzo zmęczone i chcą iść spać, o tyle klocki i lalki mogłyby wyjąć o każdej godzinie. Jedną z uwielbianych atrakcji przez każdego malucha są place zabaw. Nie ma dziecka, jakie nie zerwałoby się sprzed TV, gdy tylko się dowie, iż wychodzi z rodzicami na zjeżdżalnię.
Ahoj kuchennej przygodzie!
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wychodzę z takiego założenia, że na własnej latorośli w żadnym wypadku rodzice nie powinni przesadnie oszczędzać. Wiadoma sprawa, iż starać się żyć ponad stan także nie można, lecz generalnie na najbardziej znaczących produktach dla dzieci nie oszczędzam. Szczególnie, że w końcu to potem niestety może wielce niekorzystnie wpłynąć na ogólny stan naszej pociechy.
Klocki Lego Hobbit
Author: KlockidlaCiebie
Source: http://www.klockidlaciebie.pl
Krasnoludy, walki z trollami, pierścień o ogromnej mocy, wyprawa przeciwko smokowi. Przypomina to scenariusz niezbyt ambitnej bajki dla dzieci? A jednak przygody nieugiętego Hobbita Bilbo polubiło wiele milionów ludzi na świecie. W czym tkwi sekret jego sukcesu?
dzieci
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Gdy nasze dzieci przychodzą na świat, chcemy podarować to, co najlepsze. Zwykle jest tak, że rodzice rekompensują swoim dzieciom własne braki z dzieciństwa. Jeśli więc ktoś wychowywał się w latach 80. zeszłego wieku, może cierpieć na drobny kompleks na tle mody. Wówczas zazwyczaj odziedziczaliśmy ubrania po starszych krewnych. Oprócz tego, wszyscy byli ubrani bardzo podobnie. W dzisiejszej modzie jest ogromna różnorodność. Posiadamy dostęp do wszystkich, liczących się na świecie, marek. Obecnie może nas ograniczać tylko liczba zer na metce.
kobiety na zakupach
Source: travelalberta.com
Czasem zdarza się tak, że sprawunki okazują się dla nas pasmem udręk: nie możemy wyszukać nic ładnego, ceny wydają nam się za wysokie, a towar jest lichy. Nie musi tak być, zakupy mogą sprawiać ogromną przyjemność! Ważne, żeby znaleźć ciekawe i dobrze zaopatrzone sklepy oraz upewnić się, że konkretna rzecz spełnia nasze wymagania.

Pages

Subscribe to RSS - dzieci