dzieci

Najnowsze

Święty Mikołaj
Author: uzi978
Source: http://www.flickr.com
Okres bożonarodzeniowy to okres, gdy dzieciaczki znacznie częściej zastanawiają się nad tym, co zainkasują pod choinkę. O ile większe rozmyślają o tym w kategorii najbliższych, o tyle młodsze zastanawiają się, co im nabędzie Mikołaj, a więc sympatyczny pan z sporym brzuchem i białą brodą.
opiekun
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Trzy miesiące życia dziecka są to najbardziej istotne chwile w życiu młodych rodziców. Pierwsze spojrzenie i pierwszy płacz czy też dotyk małych paluszków lub uśmiech. Są to chwile, które trzeba uwiecznić.
odbitka - dziecko
Author: Olgierd Rudak
Source: http://www.flickr.com
Dużo z nas pragnie już od najmłodszych lat poszerzać wyobraźnię u swojego malucha. Nie wyolbrzymiamy tej wartości. Idealnie zdajemy sobie sprawę z faktu, że im więcej stworzymy najpierw, tym korzystniejsze efekty otrzymamy w przyszłości.
butelka
Author: woodleywonderworks
Source: http://www.flickr.com
dzieci coraz to mniej czasu spędzają na świeżym powietrzu, niewiele się ruszają, co łączy się potem z komplikacjami zdrowotnymi. Odpowiednim sposobem na zachęcenie najmłodszych do przebywania poza mieszkaniem są place zabaw dla dzieci.
kobieta w ciąży
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Przy nowoczesnej technice niezbędny okazuje się dawca nasienia. Medycyna znacznie bardziej się rozwija, a co za tym idzie, możliwe okazują się zachowania, o których jeszcze kilkanaście lat temu, można było śnić. Teraz bezpłodne pary, lub kobiety, które nie pragną posiadać partnera lecz chcą mieć maleństwo, mogą się zdecydować na zapłodnienie metodą in vitro.
urodziny dziecka
Author: eyeliam
Source: http://www.flickr.com
Przyjęcie dla dzieci jest dużym wyzwaniem dla rodziców. Każde dziecko ma inne upodobania tudzież zdarzają się dzieci, które niechętnie przysiadają do posiłku. By nasze przyjęcie było udane, trzeba przygotować przekąski, które będą smakowały każdemu uczestnikowi przyjęcia.
Dziecko na rowerku
Author: Valentina Yachichurova
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodzic pragnie by jego dzieci były zadowolone. Nic nie powoduje takiej euforii jak nowe zabawki. Przy ich wyborze można zastanowić się jaką rolę mają spełniać i czym nasze brzdące się interesują.

Pages

Subscribe to RSS - dzieci