pieniądze

Najnowsze

Maski na karnawał
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Karnawał to zazwyczaj czas zabaw w przedszkolach i szkołach. Dużą popularnością cieszą się głównie bale przebierańców. Każde dziecko pragnie założyć najpiękniejszy kostium. Oczywiście, rodzic może zdecydować się na kupno albo wypożyczenie gotowego kostiumu.
rozliczanie podatku
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Współczesne organizacje pożytku publicznego niezwykle często skupiają się na pomocy dzieciom, mając na względzie potrzeby osób chorych bądź osób w problematycznej sytuacji materialnej. Cieszą się one znacznym zainteresowaniem, również wśród podatników, którzy decydują się podarować im 1% obliczonego podatku. Co roku każdy z nas ma taką możliwość, wybierając konkretną organizację pożytku publicznego.
Wyjazd wakacyjny
Author: Gianni Cumbo
Source: http://www.flickr.com
Wyjazd pociechy na kolonie, lub obóz jest stosownym sposobem na zapewnienie dziecku rozrywki na kawałek wakacji. Warunkiem jest wyrażenie gotowości przez dziecko, bo zmuszenie go do wyjazdu jest w stanie dostarczyć więcej krzywdy aniżeli pożytku. Kiedy maluch nie chce jechać, niekiedy warto zaczekać jeszcze jeden rok, niż ekspediować dziecko na siłę i narazić je na niemiłe wspomnienia odstraszając do tej formy odpoczynku na całe życie.
Subscribe to RSS - pieniądze