rodziny

Najnowsze

szkatułka z pozytywką
Dziewczyny bardzo lubią dostawać romantyczne prezenty. Praktycznie już od własnych szesnastych urodzin przyciągają niezwykle dużą uwagę na to, jakie upominki dostają. Natomiast głównym momentem, kiedy liczą na uzyskanie jakiegoś osobistego prezentu będą osiemnaste Urodziny.
ręczniki
Author: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Source: http://www.flickr.com
Sprawą jasną dla każdego rodzica jest pewnik, iż Dzieciaki uwielbiają, kiedy są w środku uwagi od samego zaczątku. Przeważnie nie ma z tym kłopotu, przecież każdy chce obejrzeć nowego członka familii i trochę się z nim pobawić.
pajacyki niemowlęce
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Niemowlęta będą najmłodszymi członkami rodziny, jednak czasami posiadają w mieszkania najwięcej spraw i będą najbardziej absorbujące. Nie jedynie wywołują zaciekawienie wszelkich domowników i gości, ale również wymagają największej uwagi i troski.
Rysunek z kwiatami
Author: Swallowtail Garden Seeds
Source: http://www.flickr.com
zakupienie obuwia dla bardzo szybko rosnącego dziecka niejednokrotnie przypomina istną potyczkę z wiatrakami. Małe dziecko błyskawicznie wyrasta z obuwia w rezultacie kupiona para po dwóch miesiącach jest już za mała.
efektywność
Author: Ashwin John
Source: http://www.flickr.com
Każda mama chce zagwarantować swemu dziecku najlepsze warunki do startu życiowego. Już na etapie niemowlęctwa poświęca się uwagę, żeby nabyć najlepsze wyposażenie i sprostać wymaganiom maluszka.
paputki skórzane dla dzieci
Author: Wawel Service
Narodziny długo oczekiwanego dziecka wprawia w zachwyt całą familię: od prababć począwszy, a na dzieci kuzynkach finalizując. Każdy stara się ofiarować podarunek, a nim zwykle są zabawki. Z kolei białogłowy wprost kochają kupować małe ubranka, czyli body albo kurteczki.
Subscribe to RSS - rodziny