rodziny

Najnowsze

paputki skórzane dla dzieci
Author: Wawel Service
Narodziny długo oczekiwanego malucha wprawia w zachwyt całą familię: od prababć począwszy, a na najmłodszych kuzynkach finalizując. Każdy stara się ofiarować prezent, a nim zazwyczaj są zabawki. Z kolei białogłowy bezpośrednio kochają wybierać małe ubranka, zatem body albo kurteczki.
pajacyki niemowlęce
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Niemowlęta będą najmłodszymi członkami familii, jednakże czasami posiadają w domu najwięcej spraw i są najbardziej absorbujące. Nie jedynie wywołują zaciekawienie wszystkich domowników i gości, lecz też potrzebują największej uwagi i troski.
szkatułka z pozytywką
Dziewczyny bardzo uwielbiają dostawać romantyczne upominki. Praktycznie już od swoich szesnastych urodzin zwracają niezwykle wielka uwagę na to, jakie upominki otrzymują. Natomiast pierwszym momentem, kiedy liczą na otrzymanie jakiegoś osobistego prezentu będą osiemnaste Urodziny.
efektywność
Author: Ashwin John
Source: http://www.flickr.com
Każda mama pragnie zapewnić swojemu dziecku optymalne warunki do życia. Już w niemowlęctwie zwraca się uwagę, żeby kupić najlepsze wyposażenie i sprostać wymaganiom maluszka.
Rysunek z kwiatami
Author: Swallowtail Garden Seeds
Source: http://www.flickr.com
Nabycie butów dla szybko rosnącego dziecka niejednokrotnie przypomina swoistą walkę z wiatrakami. Małe dziecko błyskawicznie wyrasta z obuwia w efekcie nabyta para po dwóch miesiącach jest już za mała.
ręczniki
Author: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Source: http://www.flickr.com
Sprawą jasną dla każdego rodzica jest pewnik, iż Dzieciaki uwielbiają, kiedy są w środku uwagi od samego zaczątku. Przeważnie nie ma z tym kłopotu, przecież każdy chce obejrzeć nowego członka familii i trochę się z nim pobawić.
Subscribe to RSS - rodziny