rodziny

Najnowsze

pajacyki niemowlęce
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Niemowlęta będą najmłodszymi członkami rodziny, jednak czasami posiadają w mieszkania najwięcej spraw i są szczególnie absorbujące. Nie tylko wywołują zainteresowanie wszystkich domowników i gości, lecz też potrzebują największej uwagi i troski.
szkatułka z pozytywką
Dziewczyny niezwykle lubią dostawać romantyczne upominki. Właściwie już od własnych szesnastych urodzin zwracają niezwykle dużą uwagę na to, jakie prezenty otrzymują. Zaś głównym momentem, kiedy liczą na uzyskanie jakiegoś osobistego prezentu będą osiemnaste Urodziny.
efektywność
Author: Ashwin John
Source: http://www.flickr.com
Każda matka pragnie zagwarantować swemu dziecku najlepsze warunki do startu życiowego. Już na etapie niemowlęctwa przykłada się, by kupić najlepsze wyposażenie i sprostać potrzebom maluszka.
Rysunek z kwiatami
Author: Swallowtail Garden Seeds
Source: http://www.flickr.com
Nabycie butów dla bardzo szybko rosnącego dziecka nierzadko przypomina istną potyczkę z wiatrakami. Małe dziecko szybko wyrasta z obuwia w efekcie kupiona para po dwóch miesiącach jest już zbyt mała.
paputki skórzane dla dzieci
Author: Wawel Service
Narodziny długo oczekiwanego dziecka wprawia w zachwyt całą familię: od prababć począwszy, a na dzieci kuzynkach finalizując. Każdy stara się ofiarować podarunek, a nim zwykle są zabawki. Z kolei białogłowy wprost kochają kupować małe ubranka, czyli body albo kurteczki.
Subscribe to RSS - rodziny