rodziny

Najnowsze

paputki skórzane dla dzieci
Author: Wawel Service
Przyjście na świat długo oczekiwanego dziecka wprawia w zachwyt całą familię: od prababć zaczynając, a na dzieci kuzynkach finalizując. Każdy stara się ofiarować podarunek, a nim zazwyczaj są zabawki. Z kolei białogłowy bezpośrednio kochają kupować małe ubranka, zatem body lub kurteczki.
Rysunek z kwiatami
Author: Swallowtail Garden Seeds
Source: http://www.flickr.com
Kupienie obuwia dla bardzo szybko dorastającego dziecka niejednokrotnie przypomina istną walkę z wiatrakami. Małe dziecko szybko wyrasta z butów w rezultacie kupiona para po dwóch miesiącach jest już za mała.
pajacyki niemowlęce
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Niemowlęta będą najmłodszymi członkami familii, jednak czasem mają w mieszkania najwięcej rzeczy i są szczególnie absorbujące. Nie tylko wywołują zainteresowanie wszystkich domowników i gości, ale również potrzebują największej uwagi i troski.
szkatułka z pozytywką
Dziewczyny bardzo lubią dostawać romantyczne prezenty. Praktycznie już od własnych szesnastych urodzin przyciągają niezwykle dużą uwagę na to, jakie upominki dostają. Natomiast głównym momentem, kiedy liczą na uzyskanie jakiegoś osobistego prezentu będą osiemnaste Urodziny.
ręczniki
Author: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Source: http://www.flickr.com
Sprawą jasną dla każdego rodzica jest pewnik, iż Dzieciaki uwielbiają, kiedy są w środku uwagi od samego zaczątku. Przeważnie nie ma z tym kłopotu, przecież każdy chce obejrzeć nowego członka familii i trochę się z nim pobawić.
efektywność
Author: Ashwin John
Source: http://www.flickr.com
Każda mama chce zagwarantować swemu dziecku najlepsze warunki do startu życiowego. Już na etapie niemowlęctwa poświęca się uwagę, żeby nabyć najlepsze wyposażenie i sprostać wymaganiom maluszka.
Subscribe to RSS - rodziny