rodziny

Najnowsze

Rysunek z kwiatami
Author: Swallowtail Garden Seeds
Source: http://www.flickr.com
zakupienie obuwia dla bardzo szybko rosnącego dziecka niejednokrotnie przypomina istną potyczkę z wiatrakami. Małe dziecko błyskawicznie wyrasta z obuwia w rezultacie kupiona para po dwóch miesiącach jest już za mała.
pajacyki niemowlęce
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Niemowlęta będą najmłodszymi członkami familii, jednak czasem posiadają w domu najwięcej spraw i są najbardziej absorbujące. Nie jedynie wywołują zaciekawienie wszystkich domowników i gości, ale też potrzebują największej uwagi i troski.
efektywność
Author: Ashwin John
Source: http://www.flickr.com
Każda mama chce zagwarantować swemu dziecku najlepsze warunki do startu życiowego. Już na etapie niemowlęctwa poświęca się uwagę, żeby nabyć najlepsze wyposażenie i sprostać wymaganiom maluszka.
szkatułka z pozytywką
Dziewczyny niezwykle lubią dostawać romantyczne upominki. Właściwie już od własnych szesnastych urodzin przyciągają bardzo wielka uwagę na to, jakie prezenty otrzymują. Zaś głównym momentem, jak liczą na otrzymanie jakiegoś osobistego podarunku są osiemnaste Urodziny.
ręczniki
Author: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Source: http://www.flickr.com
Kwestią jasną dla każdego rodzica jest pewnik, iż Dzieciaki uwielbiają, gdy są w centrum zainteresowania od samego początku. Zazwyczaj nie ma z tym kłopotu, przecież każdy chce obejrzeć kolejnego członka rodziny i nieco się z nim pobawić.
paputki skórzane dla dzieci
Author: Wawel Service
Narodziny długo oczekiwanego dziecka wprawia w zachwyt całą familię: od prababć począwszy, a na dzieci kuzynkach finalizując. Każdy stara się ofiarować podarunek, a nim zwykle są zabawki. Z kolei białogłowy wprost kochają kupować małe ubranka, czyli body albo kurteczki.
Subscribe to RSS - rodziny