Ciąża

Najnowsze

ubrania
Author: AnnieAnniePancake
Source: http://www.flickr.com
Kobiety w ciąży powinny w pewnym momencie pomyśleć o kupieniu należytej odzieży ciążowej. Jeszcze kilkanaście lat temu, asortyment odzieży ciążowej był dość ograniczony, niemniej jednak dzisiaj jest on faktycznie mnogi. Będąc w ciąży, także wolno ubierać się atrakcyjnie oraz stylowo, a wydatny brzuszek nie musi być przeszkodą. W sklepach z odzieżą ciążową odnajdziemy bogaty asortyment, w skład którego wchodzi bielizna ciążowa Warszawa, bluzki dla kobiet w ciąży, spodnie, spódnice ciążowe i sporo innych ubrań - modnych, gustownych oraz bardzo eleganckich.
Zdrowe nogi przyszłej mamy
Author: FuturePR
Source: FuturePR
W obecnych czasach dużo mówi się o rodzeniu dzieci - aborcja jest tematem poruszanym właściwie przez wszystkie programy telewizyjne, które chcą zwiększyć swoją popularność. Sprawy antykoncepcji i płodności dotyczą niemal każdego z nas, każdego jednakże w trochę innym zakresie. Między innymi trzeba zwrócić uwagę na fakt, że sporo osób z pewnych względów nie chce mieć dzieci - dla nich przede wszystkim przeznaczona jest antykoncepcja, czasami jednak osoby te "zaliczają" tak zwaną wpadkę.
ciąża
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego jedne pary mają dziecko, chociaż wcale tego nie chcą, inne natomiast dążą do tego przez wiele lat i nic nie osiągają? Życie jest okrutne, zwłaszcza, gdy ogromnie o czymś marzymy.
Obraz z usg
Author: Hammerin Man
Source: http://www.flickr.com
Badania prenatalne jeszcze kilka lat temu były wprost niemożliwe do wykonania, niemniej jednak teraz medycyna ogromnie się rozwinęła, wskutek tego wolno z powodzeniem realizować badania płodu w czasie rozwoju wewnątrzmacicznego. Takie badania mogą wykryć znaczne wady i choroby genetyczne u nieurodzonego jeszcze dziecka, takie jak na przykład zespół Downa czy też nieprawidłowości chromosomów.
Subscribe to RSS - Ciąża