Ciąża

Najnowsze

Obraz z usg
Author: Hammerin Man
Source: http://www.flickr.com
Badania prenatalne jeszcze parę lat temu były wprost niemożliwe do zrobienia, niemniej jednak w dzisiejszych czasach medycyna niezmiernie się rozwinęła, w związku z tym wolno z powodzeniem realizować badania płodu w czasie rozwoju wewnątrzmacicznego. Takie badania mogą wykryć poważne wady oraz choroby genetyczne u nieurodzonego jeszcze dziecka, takie jak przykładowo zespół Downa czy nieprawidłowości chromosomów.
ubrania
Author: AnnieAnniePancake
Source: http://www.flickr.com
Kobiety w ciąży muszą w pewnym momencie pomyśleć o zakupieniu wybornej odzieży ciążowej. Jeszcze kilkanaście lat temu, wybór odzieży ciążowej był dosyć ograniczony, niemniej dziś jest on faktycznie mnogi. Będąc w ciąży, także można ubierać się atrakcyjnie oraz elegancko, natomiast wydatny brzuszek nie musi być komplikacją. W sklepach z odzieżą ciążową odnajdziemy bogaty asortyment, w skład którego wchodzi bielizna ciążowa Warszawa, bluzki dla kobiet w ciąży, spodnie, spódnice ciążowe oraz dużo innych ubrań - modnych, gustownych oraz ogromnie gustownych.
Zdrowe nogi przyszłej mamy
Author: FuturePR
Source: FuturePR
W obecnych czasach dużo mówi się o rodzeniu dzieci - aborcja jest tematem poruszanym właściwie przez wszystkie programy telewizyjne, które chcą zwiększyć swoją popularność. Sprawy antykoncepcji i płodności dotyczą niemal każdego z nas, każdego jednakże w trochę innym zakresie. Między innymi trzeba zwrócić uwagę na fakt, że sporo osób z pewnych względów nie chce mieć dzieci - dla nich przede wszystkim przeznaczona jest antykoncepcja, czasami jednak osoby te "zaliczają" tak zwaną wpadkę.
ciąża
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego jedne pary mają dziecko, chociaż wcale tego nie chcą, inne natomiast dążą do tego przez wiele lat i nic nie osiągają? Życie jest okrutne, zwłaszcza, gdy ogromnie o czymś marzymy.
Subscribe to RSS - Ciąża