rodzice

Najnowsze

noworodek w szarej czapeczce
Author: Felipe Fernandes
Source: http://www.flickr.com
Narodziny pociechy to bez najmniejszych wątpliwości bardzo duże wydarzenie. Dziewięć miesięcy niezwykłego oczekiwania to czas, przez który można przygotować się na przyjście na świat maluszka. Przygotować zarówno psychicznie, jak i pod względem solidnego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad dzieckiem była prosta, przyjemna i przede wszystkim bezpieczna, powinno się kupić właściwą wyprawkę.
zabawy w ogrodzie
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Moim zdaniem celem każdego szanującego się rodzica jest to by po prostu jego dziecko w żadnym razie nie uskarżało się na nudę. Wiadoma kwestia: dzieciaki są nierzadko niesforne, ciężko je zająć, ale bądź co bądź to nie zmienia faktu, że rodzic powinien dbać o to, aby jego pociecha nie myślała, iż jej całe życie nie jest interesujące.
klimatyzatory
Source: http://e-link24.pl/
Z mnóstwa propozycji upamiętnienia znaczących chwil fotografowanie jest współcześnie najczęściej wybieraną opcją. Jest to naturalnie połączone z łatwym dostępem do wyposażenia i do programów do obrabiania zdjęć.
Krzesełka dziecięce
Author: Lotari
Source: Lotari
Umeblowanie stanowi istotę wyglądu większości pomieszczeń domowych i sal przedszkolnych. Jakaż bowiem byłaby taka sala w której nie byłoby krzeseł, a szatnia nie miałaby mebli w które te schowają ubrania i buty?
rodzice
Author: The National Guard
Source: http://www.flickr.com
Bycie matką zyskało w ostatnich latach dużą rangę, a poradnikami o wychowaniu dzieciaków interesują się już nie tylko absolwenci psychologii. Część pań zgłębia ten temat, bo najprościej w świecie nie radzi sobie z wychowaniem córki albo działa z myślą o przyszłości i pragnie uniknąć późniejszych problemów.
zabawka
Author: Fun Toy Den
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodzic z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko to „inwestycja”, w którą trzeba włożyć wiele pieniędzy. Czego wszak nie robi się dla własnych pociech? Z pewnością każdy z nas chce, by naszemu dziecku niczego nie brakowało, dlatego już od najmłodszych lat malucha dokładamy wszelakich starań, by tak właśnie było. Godziny spędzone w kolejkach do lekarzy, nieprzespane noce, ale i szukanie wyjątkowych prezentów na święta czy urodziny… Kto z nas tego nie zna? Jeśli staramy się na wszystkich polach być dobrymi, a może nawet najlepszymi rodzicami, to jest spora szansa na to, że takimi właśnie będziemy.
Dziecko na nocniku
Author: Keith Rowley
Source: http://www.flickr.com
Żadnemu człowiekowi nie trzeba mówić, że wszelkie dziecko zasługuje na cudowne oraz ciepło potem wspominane dziecięce lata. A w jaki sposób je można wszelkiemu dziecku zapewnić? Okazuje się być to z punktu widzenia dzisiejszego podejścia do tematu wychowywania dzieci trochę dyskusyjne, jednak można by spełniać wszelkie jego potrzeby czy zabierać na wszelkie wyjazdy.


Trzeba także kupować dziecku wszelkie zabawki, jakie jednak dobrze, ażeby realizowały też inną rolę: dydaktyczną.

Pages

Subscribe to RSS - rodzice