rodzice

Najnowsze

Zdrowe nogi przyszłej mamy
Author: FuturePR
Source: FuturePR
W obecnych czasach wiele mówi się o rodzeniu dzieci - aborcja jest tematem poruszanym niemal przez wszystkie programy radowe, które chcą zwiększyć swoją oglądalność. Kwestie antykoncepcji i płodności dotyczą praktycznie każdego z nas, każdego jednak w nieco innym zakresie. Na pewno trzeba zwrócić uwagę na fakt, że dużo osób z pewnych względów nie chce mieć dzieci - dla nich oczywiście przeznaczona jest antykoncepcja, czasami jednakże osoby te "zaliczają" tak zwaną wpadkę.
plac zabaw dla dzieci
Author: Miejsca Dzieci
Source: Miejsca Dzieci
Jeśli podejmujemy decyzję o otworzeniu przedszkola czeka nas sporo zadań. Mnóstwo dokumentów, dostosowanie przestrzeni do wymagań, sanepid i wyposażenie – to wszystko pożera czas i środki finansowe, ale jeśli jesteśmy zdeterminowani na pewno osiągniemy cel. Dodatkowo na pewno wdzięczni nam będą rodzice dzieci w wieku przedszkolnym. Państwowe przedszkola teraz są zamykane, nie otwiera się nowych, zatem do przedszkola ciężej się dostać niż na wyższą uczelnię. Każde miejsce w przedszkolu jest rozchwytywane. Jeżeli dodatkowo będziemy w stanie zaproponować interesujący program, ponadplanowe aktywności dla dzieci – wówczas nasza placówka będzie wysoko oceniana i pożądana.
Maski na karnawał
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Karnawał to z reguły czas zabaw w przedszkolach i szkołach. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim bale przebierańców. Każde dziecko chce mieć najbardziej oryginalny kostium. Naturalnie, rodzic może zdecydować się na zakup lub wypożyczenie gotowego kostiumu.
klimatyzatory
Source: http://e-link24.pl/
Z mnóstwa propozycji zapisania ważnych momentów robienie zdjęć jest dziś najczęściej wybieraną opcją. Jest to oczywiście związane z bezproblemowym dostępem do wyposażenia i do programów do obrabiania fotografii.
dzieci
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Akcesoria do karmienia, laktatory i innego typu akcesoria stają się obiektem poszukiwań rodziców, którym urodziło się dziecko. Producenci pragną oferować rozwiązania dopasowane do wymogów, co dodatkowo są przygotowane z porządnych i bezpiecznych materiałów. Między innymi dobrze znana na rynku marka avent dostosowała rozbudowaną paletę możliwości do wyboru, a powstała już w 1984 roku. Dzisiaj należy do koncernu Philips Group, który wciąż prężnie się rozwija.
noworodek w szarej czapeczce
Author: Felipe Fernandes
Source: http://www.flickr.com
Narodziny pociechy to bez najmniejszych wątpliwości bardzo duże wydarzenie. Dziewięć miesięcy niezwykłego oczekiwania to czas, przez który można przygotować się na przyjście na świat maluszka. Przygotować zarówno psychicznie, jak i pod względem solidnego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad dzieckiem była prosta, przyjemna i przede wszystkim bezpieczna, powinno się kupić właściwą wyprawkę.
zabawy w ogrodzie
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Moim zdaniem celem każdego szanującego się rodzica jest to by po prostu jego dziecko w żadnym razie nie uskarżało się na nudę. Wiadoma kwestia: dzieciaki są nierzadko niesforne, ciężko je zająć, ale bądź co bądź to nie zmienia faktu, że rodzic powinien dbać o to, aby jego pociecha nie myślała, iż jej całe życie nie jest interesujące.

Pages

Subscribe to RSS - rodzice