rodzice

Najnowsze

dzieci
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Akcesoria do karmienia, laktatory i innego typu akcesoria stają się obiektem poszukiwań rodziców, którym urodziło się dziecko. Producenci pragną oferować rozwiązania dopasowane do wymogów, co dodatkowo są przygotowane z porządnych i bezpiecznych materiałów. Między innymi dobrze znana na rynku marka avent dostosowała rozbudowaną paletę możliwości do wyboru, a powstała już w 1984 roku. Dzisiaj należy do koncernu Philips Group, który wciąż prężnie się rozwija.
noworodek w szarej czapeczce
Author: Felipe Fernandes
Source: http://www.flickr.com
Narodziny pociechy to bez najmniejszych wątpliwości bardzo duże wydarzenie. Dziewięć miesięcy niezwykłego oczekiwania to czas, przez który można przygotować się na przyjście na świat maluszka. Przygotować zarówno psychicznie, jak i pod względem solidnego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad dzieckiem była prosta, przyjemna i przede wszystkim bezpieczna, powinno się kupić właściwą wyprawkę.
zabawy w ogrodzie
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Moim zdaniem celem każdego szanującego się rodzica jest to by po prostu jego dziecko w żadnym razie nie uskarżało się na nudę. Wiadoma kwestia: dzieciaki są nierzadko niesforne, ciężko je zająć, ale bądź co bądź to nie zmienia faktu, że rodzic powinien dbać o to, aby jego pociecha nie myślała, iż jej całe życie nie jest interesujące.
klimatyzatory
Source: http://e-link24.pl/
Z mnóstwa propozycji upamiętnienia znaczących chwil fotografowanie jest współcześnie najczęściej wybieraną opcją. Jest to naturalnie połączone z łatwym dostępem do wyposażenia i do programów do obrabiania zdjęć.
Krzesełka dziecięce
Author: Lotari
Source: Lotari
Umeblowanie stanowi istotę wyglądu większości pomieszczeń domowych i sal przedszkolnych. Jakaż bowiem byłaby taka sala w której nie byłoby krzeseł, a szatnia nie miałaby mebli w które te schowają ubrania i buty?
rodzice
Author: The National Guard
Source: http://www.flickr.com
Bycie matką zyskało w ostatnich latach dużą rangę, a poradnikami o wychowaniu dzieciaków interesują się już nie tylko absolwenci psychologii. Część pań zgłębia ten temat, bo najprościej w świecie nie radzi sobie z wychowaniem córki albo działa z myślą o przyszłości i pragnie uniknąć późniejszych problemów.
zabawka
Author: Fun Toy Den
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodzic z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko to „inwestycja”, w którą trzeba włożyć wiele pieniędzy. Czego wszak nie robi się dla własnych pociech? Z pewnością każdy z nas chce, by naszemu dziecku niczego nie brakowało, dlatego już od najmłodszych lat malucha dokładamy wszelakich starań, by tak właśnie było. Godziny spędzone w kolejkach do lekarzy, nieprzespane noce, ale i szukanie wyjątkowych prezentów na święta czy urodziny… Kto z nas tego nie zna? Jeśli staramy się na wszystkich polach być dobrymi, a może nawet najlepszymi rodzicami, to jest spora szansa na to, że takimi właśnie będziemy.

Pages

Subscribe to RSS - rodzice