rodzice

Najnowsze

Krzesełka dziecięce
Author: Lotari
Source: Lotari
Rozstaw mebli stanowi istotę wyglądu większości pomieszczeń domowych i sal przedszkolnych. Jakaż bowiem byłaby salka w której nie byłoby krzeseł, a szatnia nie miałaby mebli przystosowanych do chowania w nich ubrań?
paputki skórzane dla dzieci
Author: Wawel Service
Narodziny długo oczekiwanego malucha wprawia w zachwyt całą familię: od prababć począwszy, a na najmłodszych kuzynkach finalizując. Każdy stara się ofiarować prezent, a nim zazwyczaj są zabawki. Z kolei białogłowy bezpośrednio kochają wybierać małe ubranka, zatem body albo kurteczki.
dzieci
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Akcesoria do karmienia, laktatory i innego typu akcesoria są obiektem poszukiwań rodziców, którzy mają dziecko. Producenci chcą zaoferować rozwiązania dopasowane do wymogów, które dodatkowo są wykonane z solidnych i bezpiecznych materiałów. Między innymi ceniona na rynku marka avent przygotowała rozbudowaną paletę możliwości do wyboru, a powstała już w 1984 roku. Dzisiaj należy do koncernu Philips Group, jaki ciągle prężnie się rozwija.
Menu zdrowego dziecka
Author: Holle
Source: Holle
Dzieci uwielbiają się bawić. Przypomina to zwykle naśladowanie dorosłych w ich zwyczajnych zadaniach.


Nie tylko dziewczynki chcą bawić się w dom. To stereotyp, że jest jakiś podział na lalki i autka.
Maski na karnawał
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Karnawał to z reguły czas zabaw w przedszkolach i szkołach. Dużą popularnością charakteryzują się przede wszystkim bale przebierańców. Każde dziecko chce włożyć najładniejszy kostium. Naturalnie, rodzic może zdecydować się na zakup lub wypożyczenie gotowego kostiumu.
klimatyzatory
Source: http://e-link24.pl/
Spośród mnóstwa propozycji upamiętnienia znaczących momentów robienie zdjęć jest dziś najczęściej wybieraną alternatywą. Jest to naturalnie związane z łatwym dostępem do sprzętu i do programów do obróbki zdjęć.
dziecko
Author: David D
Source: http://www.flickr.com
Dzieci to bardzo pomysłowe istoty, a zadaniem rodzica jest tą pomysłowość rozbudzić oraz wzmacniać.

Pages

Subscribe to RSS - rodzice