rodzice

Najnowsze

Maski na karnawał
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Karnawał to zazwyczaj czas zabaw w przedszkolach i szkołach. Dużą popularnością cieszą się głównie bale przebierańców. Każde dziecko pragnie założyć najpiękniejszy kostium. Oczywiście, rodzic może zdecydować się na kupno albo wypożyczenie gotowego kostiumu.
noworodek w szarej czapeczce
Author: Felipe Fernandes
Source: http://www.flickr.com
Narodziny pociechy to naprawdę wielkie wydarzenie. Dziewięć miesięcy pełnego magii oczekiwania to czas, przez który trzeba przygotować się na nadejście maluszka. Przygotować zarówno psychicznie, jak i pod względem odpowiedniego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad maluchem była prosta, przyjemna i przede wszystkim bezpieczna, powinno się zakupić odpowiednią wyprawkę.
Zdrowe nogi przyszłej mamy
Author: FuturePR
Source: FuturePR
W obecnych czasach dużo mówi się o rodzeniu dzieci - aborcja jest tematem poruszanym właściwie przez wszystkie programy telewizyjne, które chcą zwiększyć swoją popularność. Sprawy antykoncepcji i płodności dotyczą niemal każdego z nas, każdego jednakże w trochę innym zakresie. Między innymi trzeba zwrócić uwagę na fakt, że sporo osób z pewnych względów nie chce mieć dzieci - dla nich przede wszystkim przeznaczona jest antykoncepcja, czasami jednak osoby te "zaliczają" tak zwaną wpadkę.
zabawka
Author: Fun Toy Den
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodzic z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko to „inwestycja”, w którą trzeba włożyć wiele pieniędzy. Czego wszakże nie robi się dla swoich dzieci? Na pewno każdy z nas chce, aby naszemu dziecku niczego nie brakowało, dlatego już od najmłodszych lat malucha dokładamy wszelakich starań, by tak właśnie było. Godziny spędzone w kolejkach do lekarzy, nieprzespane noce, ale i szukanie idealnych podarunków na święta czy inne okazje… Kto z nas tego nie zna? Jeżeli staramy się pod różnym względem być dobrymi, a najlepiej nawet najlepszymi rodzicami, to jest spora szansa na to, że tacy właśnie będziemy.
dzieci
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Akcesoria do karmienia, laktatory czy innego typu akcesoria stają się obiektem poszukiwań rodziców, którzy mają dziecko. Producenci chcieliby oferować rozwiązania dopasowane do wymogów, które dodatkowo są wykonane z porządnych i bezpiecznych materiałów. Między innymi popularna na rynku marka avent przygotowała szeroką bazę możliwości do wyboru, natomiast powstała już w 1984 roku. Obecnie należy do koncernu Philips Group, co ciągle prężnie się rozrasta.
Dziecko na nocniku
Author: Keith Rowley
Source: http://www.flickr.com
Żadnemu człowiekowi nie należy mówić, iż każde potomstwo zasługuje na cudowne oraz ciepło potem wspominane dziecięce lata. A w jaki sposób je można wszelkiemu dzieciakowi zapewnić? Okazuje się być to z punktu widzenia bieżącego podejścia do tematu kształtowania dzieci nieco kontrowersyjne, jednak można by realizować wszelkie jego potrzeby lub brać na wszelakie wyjazdy.


Należy także kupować dzieciakom wszelakie zabawki, które wszakże prawidłowo, ażeby urzeczywistniały również odmienną rolę: edukacyjną.
rodzice
Author: The National Guard
Source: http://www.flickr.com
Bycie rodzicem zyskało w ostatnich czasach dużą rangę, a tekstami o wychowaniu szkrabów interesują się już nie tylko studenci psychologii. Część osób zgłębia taki temat, ponieważ najprościej w świecie nie radzi sobie z wychowaniem syna bądź działa asekuracyjnie i chce uniknąć późniejszych kłopotów.

Pages

Subscribe to RSS - rodzice