dziecko

Najnowsze

zabawka
Author: d.s.p
Source: http://www.flickr.com
Gdy urządzamy pokój dla dziecka czy też inne miejsce, którym będzie trzymało własne zabawki można skorzystać z dużej liczby rozwiązań dostępnych na rynku. Nieduże mebelki, wielofunkcyjne zabawki to przedmioty, które na pewno nadadzą się do dziecięcego pokoju.
akcesoria dla dzieci
Author: Tom Page
Source: http://www.flickr.com
Już od pierwszych dni po narodzinach dziecka staramy się zapewnić mu wszystko najlepszej jakości. Zbieramy wyprawkę, kupujemy zabawki. Na co jednak powinniśmy zwracać uwagę w czasie zakupów? Nie ma wątpliwości, że najważniejszą kwestią podczas kupowania potrzebnych akcesoriów oraz zabawek dla maluchów jest kwestia ich bezpieczeństwa. Jednym z pierwszych akcesoriów, jakie zakupujemy dla naszego malucha jest wózek.
I komunia św.
Author: Dustin and Jennifer Stacey
Source: http://www.flickr.com
Zorganizowanie Pierwszej Komunii Świętej to dla opiekunów ogromne wyzwanie. Trzeba dziecko odświętnie przyodziać, wynająć lokal i zadysponować obiad, zakupić tort, wynająć fotografa, kamerzystę, a przed uroczystością zajrzeć do fryzjera. Problem ma też rodzina: który podarunek wybrać? co ofiarować? jak dużo pieniążków wypada dać?
Maluszek w aucie – jak wybrać fotelik samochodowy?
Author: Ceneo.pl
Source: Ceneo.pl
Podróż samochodem to spora wygoda. Daje możliwość na uniezależnienie się od publicznych środków komunikacji, co ma znaczenie zwłaszcza w odniesieniu do rodzin z dziećmi. Każdy rodzic jednakże musi pamiętać o tym, żeby zatroszczyć się o bezpieczeństwo własnego dziecka w podróży. Konieczne są więc odpowiednie foteliki samochodowe.
Paski wittchen
Source: flickr.com
W wszelkiej erze jednym z najważniejszych wydarzeń było przybycie na świat nowego potomstwa, którego spodziewali się rodziciele i na jakiego czekało na ogół bardzo wielu ludzi. W dzisiejszych czasach nic się nie zmieniło i narodziny dziecka w dalszym ciągu należą do niezwykle znaczącej chwili, jakiej doczekać się nie może mnóstwo par, które pragnęłoby mieć swoje potomstwo.
Klocki LEGO
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Jak prezentowałby się świat bez podarunków?
Z pewnością nie tak przyjemnie, bo tak naprawdę miło patrzeć na obdarowywaną osobę, jak jest szczęśliwa i jest nam wdzięczna. Co by nie mówić, jednak z największym entuzjazmem na podarunki reagują najmłodsi. Posiadają w sobie szczerą radość, której nie obawiają się okazywać. Zdarza się też, że są szczere całkowicie i powiedzą, że coś im się nie podoba, albo po prostu okazują to własnym zachowaniem.
łóżeczko
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Jest parę niezbędnych rzeczy, o które powinniśmy dbać, kiedy wiemy, że u nas w domu zamieszka małe dziecko. Do takich rzeczy na 100% należy między innymi łóżeczko. Jeśli chodzi o łóżeczka dziecięce to mamy bardzo duży wybór. Dlatego rzeczywiście warto wcześniej zainteresować się tą sprawą, żeby później za bardzo się nie stresować. Można udać się do sklepu z asortymentem, który jest przeznaczony dla niemowląt lub poszukać pasującego nam łóżeczka w Internecie. Można również odkupić łóżeczko od znajomych.

Pages

Subscribe to RSS - dziecko