dziecko

Najnowsze

dzieci w przedszkolu
Author: juan fernando posada aguirre
Source: http://www.flickr.com
Obecnie zdecydowanie mniej kobiet ma czas na to, aby wychowywać swoje maleństwo do siódmego roku życia. Jest to spowodowane głównie tym, iż kobiety też chcą robić karierę zawodową, w związku z tym zależy im na tym, by jak najprędzej powrócić po urlopie macierzyńskim do firmy. Jeśli i Ty za niedługo zostaniesz mamą to trzeba zorientować się co zrobić z maluchem, gdy będziesz musiała wrócić do pracy.
Rudowłosa kobieta
Author: An eye for my mind
Source: http://www.flickr.com
Nasz budżet na odzież jest dosyć silnie ograniczony, ale pomimo to chcemy wyglądać modnie i stylowo? To faktycznie możliwe do wykonania. Najistotniejsze, żeby nie pozwalać, żeby pieniądze były przeszkodą w kreowaniu najbardziej interesujących kreacji. Pieniądze są oczywiście istotne i niezbędne, ale ich brak nie ogranicza cię tak bardzo, żeby zrezygnować ze swoich zamierzeń, co do modnego ubrania.
ubrania
Author: AnnieAnniePancake
Source: http://www.flickr.com
Kobiety w ciąży powinny w pewnym momencie pomyśleć o kupieniu należytej odzieży ciążowej. Jeszcze kilkanaście lat temu, asortyment odzieży ciążowej był dość ograniczony, niemniej jednak dzisiaj jest on faktycznie mnogi. Będąc w ciąży, także wolno ubierać się atrakcyjnie oraz stylowo, a wydatny brzuszek nie musi być przeszkodą. W sklepach z odzieżą ciążową odnajdziemy bogaty asortyment, w skład którego wchodzi bielizna ciążowa Warszawa, bluzki dla kobiet w ciąży, spodnie, spódnice ciążowe i sporo innych ubrań - modnych, gustownych oraz bardzo eleganckich.
zabawki dla dziecka
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com
Nadchodzi dzień urodzin jednego z młodszych członków Twojej familii, a Ty nie wiesz co kupić? Prezent urodzinowy to coś bardzo osobistego, dlatego wybierając przedmiot nie możesz wybrać źle. Terazzaprezentujemy propozycje gadżetów, które nie tylko zaspokoją oczekiwania małego solenizanta, ale także nie sądosyćkosztowne.
niemowle
Author: Loren Kerns
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób jest zdania, iż po urodzeniu dziecka świat może zmienić się nie do poznania, że jak coś wcześniej lubiliśmy to będzie trzeba o tym zapomnieć. W jakiś sposób jest to prawda, bo faktycznie jak dziecko pojawia się w naszym życiu wiele rzeczy wygląda inaczej, o wielu przyzwyczajeniach trzeba zapomnieć, ażeby być w stanie jak najlepiej i jak najbardziej odpowiedzialne zatroszczyć się o dziecko.
I komunia św.
Author: Dustin and Jennifer Stacey
Source: http://www.flickr.com
Zorganizowanie Pierwszej Komunii Świętej to dla rodziców nie lada wyzwanie. Należy dziecko odświętnie ubrać, wydzierżawić lokal a także zadysponować obiad, nabyć tort, wynająć fotografika, kamerzystę, natomiast przed uroczystością zajrzeć do fryzjera. Problem ma też rodzina: jaki upominek wybrać? co ofiarować? jak dużo pieniążków wypada ofiarować?
zabawka
Author: Fun Toy Den
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodzic z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko to „inwestycja”, w którą trzeba włożyć wiele pieniędzy. Czego wszakże nie robi się dla swoich dzieci? Na pewno każdy z nas chce, aby naszemu dziecku niczego nie brakowało, dlatego już od najmłodszych lat malucha dokładamy wszelakich starań, by tak właśnie było. Godziny spędzone w kolejkach do lekarzy, nieprzespane noce, ale i szukanie idealnych podarunków na święta czy inne okazje… Kto z nas tego nie zna? Jeżeli staramy się pod różnym względem być dobrymi, a najlepiej nawet najlepszymi rodzicami, to jest spora szansa na to, że tacy właśnie będziemy.

Pages

Subscribe to RSS - dziecko