dziecko

Najnowsze

Klocki LEGO
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Jak wyglądałby świat bez prezentów?
Na pewno mniej przyjemnie, bo tak naprawdę miło patrzeć na obdarowywaną osobę, jak jest szczęśliwa i jest nam wdzięczna. Co jak co, ale najbardziej entuzjastycznie na prezenty reagują najmłodsi. Mają w sobie nieposkromioną radość, której nie wstydzą się okazywać. Zdarza się także, że są szczere całkowicie i mówią, gdy coś im się nie podoba, albo po prostu okazują to własnym zachowaniem.
niemowle
Author: Loren Kerns
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób jest zdania, iż po urodzeniu dziecka świat może zmienić się nie do poznania, iż jak coś lubiliśmy to musimy o tym zapomnieć. Poniekąd jest to prawda, ponieważ rzeczywiście jak dziecko pojawia się w naszym życiu wiele rzeczy wygląda inaczej, o wielu przyzwyczajeniach trzeba zapomnieć, ażeby być w stanie jak najlepiej oraz jak najbardziej odpowiedzialne zatroszczyć się o dziecko.
niemowlak
Author: Trevor Leyenhorst
Source: http://www.flickr.com
Bardzo istotną sprawą dla osób mających pociechy jest to, w co je ubierać. Już od momentu tuż po narodzinach noworodek zostaje owinięty, a następnie ubrany. Dobór odpowiednich ubranek na każdym etapie wzrostu dziecka to zadanie, od którego bardzo dużo zależy. Aktualnie duża liczba rodziców popełnia zasadniczy błąd – ubierają swoją pociechę w ubranka modne, ale niezbyt praktycznie.
Wyjazd wakacyjny
Author: Gianni Cumbo
Source: http://www.flickr.com
Wyjazd latorośli na kolonie, lub biwak jest stosownym sposobem na zapewnienie dziecku rozrywki na część wakacji. Zastrzeżeniem jest wyrażenie chęci przez dziecko, bo zmuszenie go do wyjazdu jest w stanie sprowadzić więcej krzywdy aniżeli zysku. Gdy dziecko nie chce jechać, niekiedy wskazane jest zaczekać jeszcze jeden rok, niż wysyłać dziecko na siłę i narazić je na niemiłe wspomnienia odstraszając do tej postaci odpoczynku na całe życie.
Paski wittchen
Source: flickr.com
W wszystkiej epoce jednym z najwspanialszych wydarzeń było przybycie na świat nowego potomstwa, którego spodziewali się rodzice i na jakiego czekało na ogół nadzwyczaj wiele ludzi. Współcześnie nic się nie zmieniło i przyjście na świat dziecka w dalszym ciągu należą do ogromnie istotnej chwili, jakiej doczekać się nie może sporo par, jakie chciałoby posiadać swoje potomstwo.
łóżeczko
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Jest parę podstawowych rzeczy, o które powinniśmy dbać, gdy wiemy, że u nas w domu zamieszka małe dziecko. Do takich rzeczy na sto procent należy m.in. łóżeczko. Jeśli chodzi o łóżeczka dziecięce to mamy ogromny wybór. Dlatego rzeczywiście warto wcześniej zająć się tą sprawą, żeby później zbytnio się nie stresować. Możemy pójść do sklepu z asortymentem, który jest przeznaczony dla małych dzieci lub poszukać idealnego łóżeczka w sieci. Możemy też odkupić łóżeczko od kogoś znajomego.
urodziny
Author: Peter Krefting
Source: http://www.flickr.com
Dzieci uwielbiają urodziny – w przeciwieństwie do dorosłych, których martwi jeszcze jedna zmarszczka na czole. Maluchy nie mogą doczekać się zabawy z rówieśnikami, doskonałych upominków i zdmuchiwania świeczek na torcie, który naturalnie musi być niezwykle kolorowy. Jeżeli myślisz, gdzie zorganizować urodziny dla dzieci, Warszawa proponuje wiele miejsc, w których można urządzić niezapomnianą imprezę. Co mamy do wyboru?

Pages

Subscribe to RSS - dziecko