rodzic

Najnowsze

Spektakl „WALIZKA”
Author: Teatr Żydowski
Source: Teatr Żydowski
W dzisiejszych czasach, kiedy pęd za nowościami ogarnął praktycznie wszelkie sfery naszego życia, na szczęście w pewnych aspektach da się obserwować powrót do tradycji.
disney
Author: Sam Howzit
Source: http://www.flickr.com
Starsze pokolenia podczas wychowywania dzieci przede wszystkim korzystały z doświadczeń zebranych przez mamy i babcie. Książek było naprawdę mało, a o stronach internetowych nikt nie słyszał.
zmysł
O ile myślisz, iż będziesz mogła ubrać swoje maleństwo tak jak Ci się podoba to należy zrozumieć to, iż jesteś w ogromnym błędzie.
biurko
Author: geishaboy500
Source: http://www.flickr.com
Czy pamiętasz, co mogłoby w bardzo dużym stopniu przyczynić się do rozwoju wyobraźni Twojej kochanej księżniczki? I tak, taki przedmiot posiada niezwykle dużo wspólnego z lalkami, wszakże samą lalą przecież nie jest.
Puzzle, problem
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
Nie od dzisiaj rozumie się przez się, że każdy opiekun, pragnie, jak najlepiej dla swojego dziecka. Otulone miłością, serdecznością, troską, dobrym słowem. Każdego dnia z dużym zaciekawieniem przypatrują się wszystkiemu dookoła, a ciekawość staje się coraz większa i większa. Nadchodzi taki czas, że dziecko rozpoczyna formować pierwsze kroki, formułować pierwsze słowa.
Bawiące się dziecko
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Nie da się zanegować zjawiska, że bycie rodzicem to wyjątkowo odpowiedzialne zadanie. Przez kolejne lat życia naszego dziecka stajemy się za niego w każdym calu odpowiedzialni i to wyłącznie do nas należy troska o jego przyszłość.
Warszawa
Author: Radu Chibzii
Source: http://www.flickr.com
Bezgraniczna,definitywna i o takim natężeniu, iż żadne inne uczucie nie ma możliwości się z nią równać.


Już od samych narodzin bobas jest atakowany przez nas bardzo dużymi pokładami miłości.

Pages

Subscribe to RSS - rodzic