wózki

Najnowsze

Warszawa
Author: Radu Chibzii
Source: http://www.flickr.com
Bezgraniczna,definitywna i o takim natężeniu, iż żadne inne uczucie nie ma możliwości się z nią równać.


Już od samych narodzin bobas jest atakowany przez nas bardzo dużymi pokładami miłości.
na spacerze z dzieckiem
Author: Herry Lawford
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie kobiety będące w ciąży mają zdecydowanie łatwiejsze życie, aniżeli ich mamy i babcie. W wielu krajach stosowane są znaczne udogodnienia dla pań spodziewających się potomka. Osobne łazienki, dodatkowe miejsca w tramwajach oraz dodatkowe kasy w centrach handlowych to jedynie niektóre ułatwienia z jakimi mogą spotkać się kobiety brzemienne.
noworodek w szarej czapeczce
Author: Felipe Fernandes
Source: http://www.flickr.com
Narodziny pociechy to naprawdę wielkie wydarzenie. Dziewięć miesięcy pełnego magii oczekiwania to czas, przez który trzeba przygotować się na nadejście maluszka. Przygotować zarówno psychicznie, jak i pod względem odpowiedniego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad maluchem była prosta, przyjemna i przede wszystkim bezpieczna, powinno się zakupić odpowiednią wyprawkę.
Dziecko
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Wychowanie dziecka jest istotnym wyzwaniem. Maluchy, w szczególności w pierwszych latach swojego życia potrzebują całodobowej opieki oraz kontroli rodzica, w związku z tym nie można się dziwić, że dużą popularnością cieszą się z reguły różnego rodzaju akcesoria, które są dosyć pomocnym ułatwieniem.
Subscribe to RSS - wózki