wózki

Najnowsze

Dziecko
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Wychowanie dziecka jest dużym zadaniem. Maluchy, szczególnie w pierwszych latach swojego życia oczekują stałej opieki i kontroli rodzica, więc nie należy się dziwić, że ogromnym zainteresowaniem cechują się z reguły różnego rodzaju akcesoria, które są dość pomocnym ułatwieniem.
Warszawa
Author: Radu Chibzii
Source: http://www.flickr.com
Niekończąca się,definitywna i o takim natężeniu, że żadne inne uczucie nie może się z nią równać.


Już od momentu przyjścia na świat maluszek jest atakowany przez nas wielkimi pokładami miłości.
na spacerze z dzieckiem
Author: Herry Lawford
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę kobiety będące w stanie błogosławionym mają o wiele łatwiejsze życie, niż ich mamy i babki. W wielu państwach stosowane są znaczne udogodnienia dla pań spodziewających się potomka. Osobne łazienki, specjalne miejsca w autobusach oraz dodatkowe kasy w centrach handlowych to jedynie pewne ułatwienia z którymi mogą spotkać się kobiety brzemienne.
noworodek w szarej czapeczce
Author: Felipe Fernandes
Source: http://www.flickr.com
Narodziny pociechy to bez najmniejszych wątpliwości bardzo duże wydarzenie. Dziewięć miesięcy niezwykłego oczekiwania to czas, przez który można przygotować się na przyjście na świat maluszka. Przygotować zarówno psychicznie, jak i pod względem solidnego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad dzieckiem była prosta, przyjemna i przede wszystkim bezpieczna, powinno się kupić właściwą wyprawkę.
Subscribe to RSS - wózki