wózki

Najnowsze

na spacerze z dzieckiem
Author: Herry Lawford
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę kobiety będące w stanie błogosławionym mają o wiele łatwiejsze życie, niż ich mamy i babki. W wielu państwach stosowane są znaczne udogodnienia dla pań spodziewających się potomka. Osobne łazienki, specjalne miejsca w autobusach oraz dodatkowe kasy w centrach handlowych to jedynie pewne ułatwienia z którymi mogą spotkać się kobiety brzemienne.
noworodek w szarej czapeczce
Author: Felipe Fernandes
Source: http://www.flickr.com
Narodziny pociechy to bez najmniejszych wątpliwości bardzo duże wydarzenie. Dziewięć miesięcy niezwykłego oczekiwania to czas, przez który można przygotować się na przyjście na świat maluszka. Przygotować zarówno psychicznie, jak i pod względem solidnego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad dzieckiem była prosta, przyjemna i przede wszystkim bezpieczna, powinno się kupić właściwą wyprawkę.
Warszawa
Author: Radu Chibzii
Source: http://www.flickr.com
Bezgraniczna,stanowcza i o takiej mocy, iż żadne inne uczucie nie ma możliwości się z nią równać.


Już od momentu przyjścia na świat bobas jest atakowany przez nas bardzo dużymi pokładami miłości.
Dziecko
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Jednym z największych zadań jest wychowanie dziecka. Maluchy, w szczególności w pierwszych latach swojego życia oczekują troskliwej opieki oraz kontroli rodzica, dlatego nie można się dziwić, że ogromną popularnością cieszą się najczęściej wszelkiego rodzaju akcesoria, które są dosyć pomocnym ułatwieniem.
Subscribe to RSS - wózki