zabawka

Najnowsze

biurko
Author: geishaboy500
Source: http://www.flickr.com
Czy pamiętasz, co może w bardzo znacznym stopniu posłużyć się do rozrostu imaginacji Twej kochanej księżniczki? I tak, takowy przedmiot posiada bardzo dużo wspólnego z lalkami, wszakże samą lalką przecież nie jest.
wakacje 2013
Author: Mastercook
Jeżeli jesteś w czasie spełniania swych marzeń i posiadasz już własny dom i gromadkę swoich dzieci, to powinieneś zacząć myśleć także o zapewnieniu im metody na niezapomniane oraz beztroskie dziecięce lata.
zabawa dzieci
Author: istockphoto.com
Source: istockphoto.com
Na każdym kroku widzisz choinki i stroiki świąteczne? To sygnał, że Święta Bożego Narodzenia są tuż, tuż. Już od połowy listopada jesteśmy w stanie ujrzeć świetnie udekorowane supermarkety i ulice miasteczek. W sklepach z kolei bezproblemowo zakupimy różne dekoracje i upominki.
pajacyki niemowlęce
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Niemowlęta będą najmłodszymi członkami familii, jednak czasem mają w mieszkania najwięcej spraw i będą szczególnie absorbujące. Nie jedynie wywołują zainteresowanie wszystkich domowników i gości, lecz też potrzebują największej uwagi i troski.
lego
Author: Brian Neudorff
Source: http://www.flickr.com
Kto z nas w dzieciństwie nie marzył o klockach lego. Nie wszyscy je mieliśmy, ale zawsze znalazł się kolega, który je miał. Dzięki temu rodzice mieli spokój z dzieciakami na dość długi czas. Wszystkie dzieci były zaaferowane tym, co może powstać z połączenia klocków i tym jak można się bawić, gdy już klocki są ułożone. W dzisiejszych czasach dostęp do klocków jest bardzo prosty i co ważne producent sam sobie podnosi poprzeczkę i ciągle tworzy kolejne serie tych niesamowitych klocków, które wciągną w swój świat wszystkich.
Subscribe to RSS - zabawka