zabawka

Najnowsze

biurko
Author: geishaboy500
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, co może w bardzo dużym stopniu posłużyć się do rozwoju imaginacji Twej kochanej córeczki? I tak, takowy przedmiot ma niezwykle dużo wspólnego z lalkami, jednak samą lalą przecież nie jest.
jeździk dla dzieci Twistcar
Source: http://twistcar.pl/
Dzieci rosną w błyskawicznym tempie i nim się obejrzysz, twój maluszek będzie raczkować, wspinać się na meble i wkrótce potem – samodzielnie chodzić, by uciekać przed tobą z głośnym śmiechem zawsze, gdy będziesz chcieć go chwycić. Zanim to jednak nastąpi, warto jest kupić naszemu dziecku jeździk. Z jakiej racji? Nade wszystko dlatego, że jeździki dla dzieci są doskonałą metodą na pomaganie maluchowi w jego nauce podnoszenia się oraz chodzenia. Wystarczy, że lekko wesprze się, a dużo łatwiej będzie mu wstać na nóżki, by utrzymać swoje jeszcze dość chwiejne ciało.
lego
Author: Brian Neudorff
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas w dzieciństwie marzył o klockach lego. Nie wszyscy je mieliśmy, ale zawsze znalazł się kolega, który je dostał w prezencie. Dzięki tym klockom rodzice mieli spokój z dzieciakami na naprawdę sporo czasu. Wszystkie dzieci były zaaferowane tym, co powstaje przez połączenie klocków i tym jak można się bawić, gdy już klocki są poukładane. W dzisiejszych czasach dostęp do klocków jest o wiele łatwiejszy ale, co najważniejsze producent nie spoczął na laurach i ciągle tworzy kolejne serie tych niesamowitych klocków, które są w stanie wciągnąć w swój świat każdego.
pajacyki niemowlęce
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Niemowlęta będą najmłodszymi członkami familii, jednak czasem posiadają w domu najwięcej spraw i są najbardziej absorbujące. Nie jedynie wywołują zaciekawienie wszystkich domowników i gości, ale też potrzebują największej uwagi i troski.
zabawa dzieci
Author: istockphoto.com
Source: istockphoto.com
Na każdym kroku widzisz choinki i stroiki świąteczne? To znak, że Święta Bożonarodzeniowe są tuż, tuż. Już od połowy listopada jesteśmy w stanie zauważyć pięknie ozdobione supermarkety i ulice miasteczek. W sklepach natomiast bezproblemowo kupimy rozmaite ozdoby i prezenty.
wakacje 2013
Author: Mastercook
Jeżeli jesteś w czasie realizowania swoich życzeń i posiadasz już własny dom oraz gromadę małych dzieci, to musisz zacząć myśleć również o zagwarantowaniu im sposobu na niezapomniane oraz beztroskie dzieciństwo.
dziecko - malowidło
Author: roovuu
Source: http://www.flickr.com
Maluchy to specyficzne grono odbiorców. Pomimo powszechnej opinii posiadają również swoje wymagania, wobec których niekiedy ciężko jest podołać. Producenci niemal obcinają ceny, aby stworzyć produkt, który przyciągnie zainteresowanie małych konsumentów.

Pages

Subscribe to RSS - zabawka