zabawka

Najnowsze

pajacyki niemowlęce
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Niemowlęta będą najmłodszymi członkami familii, jednak czasem posiadają w domu najwięcej spraw i są najbardziej absorbujące. Nie jedynie wywołują zaciekawienie wszystkich domowników i gości, ale też potrzebują największej uwagi i troski.
lego
Author: Brian Neudorff
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas w dzieciństwie marzył o klockach lego. Nie wszyscy je mieliśmy, ale zawsze znalazł się kolega, który je miał. Dzięki temu rodzice mieli spokój z dzieciakami na dość długi czas. Każde dziecko było zafascynowane tym, co tworzymy z klocków i tym ja da się bawić, gdy już klocki są ułożone. W dzisiejszych czasach dostęp do klocków jest o wiele łatwiejszy i co ważne producent sam sobie podnosi poprzeczkę i stale tworzy kolejne serie tych niesamowitych klocków, które są w stanie wciągnąć w swój świat każdego.
jeździk dla dzieci Twistcar
Source: http://twistcar.pl/
Dzieci błyskawicznie rosną i zanim się obejrzysz, twój maluch zacznie raczkować, wspinać się po meblach i następnie – samodzielnie chodzić, by umykać przed tobą z wesołym śmiechem za każdym razem, gdy będziesz chcieć go złapać. Zanim to jednak nastąpi, dobrze jest zakupić naszemu dziecku jeździk. Z jakiego powodu? Nade wszystko dlatego, iż jeździki dla dzieci są doskonałym sposobem na pomaganie maluchowi w jego nauce podnoszenia się oraz chodzenia. Wystarczy, że lekko podeprze się, a o wiele łatwiej będzie mu wstać na nóżki, aby utrzymać swoje jeszcze dosyć chwiejne ciałko.
zabawa dzieci
Author: istockphoto.com
Source: istockphoto.com
Na każdym kroku widzisz choinki i stroiki świąteczne? To znak, że Święta Bożonarodzeniowe są tuż, tuż. Już od połowy listopada jesteśmy w stanie zauważyć pięknie ozdobione supermarkety i ulice miasteczek. W sklepach natomiast bezproblemowo kupimy rozmaite ozdoby i prezenty.
biurko
Author: geishaboy500
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, co mogłoby w niezwykle znacznym szczeblu posłużyć się do rozrostu wyobraźni Twej kochanej księżniczki? I tak, taki przedmiot ma niezwykle wiele wspólnego z lalkami, wszakże samą lalą przecież nie jest.
wakacje 2013
Author: Mastercook
Jeżeli jesteś w czasie realizowania swoich życzeń i posiadasz już własny dom oraz gromadę małych dzieci, to musisz zacząć myśleć również o zagwarantowaniu im sposobu na niezapomniane oraz beztroskie dzieciństwo.
dziecko - malowidło
Author: roovuu
Source: http://www.flickr.com
Maluchy to specyficzne grono odbiorców. Pomimo powszechnej opinii posiadają również swoje wymagania, wobec których niekiedy ciężko jest podołać. Producenci niemal obcinają ceny, aby stworzyć produkt, który przyciągnie zainteresowanie małych konsumentów.

Pages

Subscribe to RSS - zabawka